Trwa ładowanie...

Kobieta, która straciła oko w strzelanie, adoptuje szczególnego psiaka

Maria Williamson, mieszkanka Mobile w Alabamie, pod koniec czerwca przeżyła prawdziwy koszmar. Kiedy zatrzymała się na czerwonym świetle, siedząc za kierownicą swojego samochodu, została postrzelona w głowę.

Share
Kobieta, która straciła oko w strzelanie, adoptuje szczególnego psiaka
Źródło: Animal Rescue Foundation / Facebook
d4eo7bu

Maria Williamson, mieszkanka Mobile w Alabamie, pod koniec czerwca przeżyła prawdziwy koszmar. Kiedy zatrzymała się na czerwonym świetle, siedząc za kierownicą swojego samochodu, została postrzelona w głowę. Przypadkowa kula z ulicznej strzelaniny przebiła jej nos i uszkodziła prawe oko.

W ciągu dwóch kolejnych tygodni kobieta przeszła dwa poważne zabiegi i niestety straciła oko. Wtedy Maria zrobiła coś, co zadziwiło internautów i uczyniło z niej pozytywną bohaterkę.

Na profilu Animal Rescue Foundation na Facebooku ukazało się zdjęcie szczeniaka, któremu większy pies uszkodził oko. Weterynarze zamieścili pod zdjęciem prośbę o wsparcie finansowe, ponieważ psiak potrzebował operacji. "Mój chłopak pokazał mi posta, sadząc, że ten maluch i ja możemy się zaprzyjaźnić. I miał rację! Tego samego dnia zadzwoniłam do fundacji i zadeklarowałam chęć adopcji. Nie mogłam znieść myśli, że piesek miałby spędzić jeszcze jedną noc w schronisku" - opowiedziała Maria w wywiadzie dla Huffington Post.

d4eo7bu

Uroczy szczeniaczek, który wabi się Bear, miał około miesiąca, kiedy trafił do lecznicy. Prędko okazało się, że oka psiaka nie da się uratować. "Bear to wojownik - tak jak ja - żartuje bohaterka historii, która spotkała się z wielkim entuzjazmem internautów. - Nie jestem ofiarą. Po prosty przeżyłam ekstremalną sytuację i teraz dzielę się nią z innymi - dodaje nowa właścicielka pieska bez oka.

Koledzy z Mellow Mushroom - sieci pizzerii, w której pracuje Maria, zaczęli zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia koleżanki.

(mtr), WP Kobieta

d4eo7bu
d4eo7bu

Podziel się opinią

Share
d4eo7bu
d4eo7bu