Kobiety o tych imionach to teściowe z piekła rodem. Dziewięć na liście

Teściowa o trudnym charakterze może zgotować piekło
Teściowa o trudnym charakterze może zgotować piekło
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

13.09.2023 11:57, aktual.: 13.09.2023 13:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uważaj na ich słodkie słówka, mogą okazać się nieszczere, a komplementy na pewno będą miały drugie dno. Oto najgorsze teściowe, które nie przyjmą z otwartymi ramionami partnerów swoich dzieci.

Pierwsze spotkanie z rodziną drugiej połówki to zawsze trudne doświadczenie. Nie wiemy, czego się spodziewać ani jak zostaniemy przyjęci w obcym domu. Byłoby cudownie, gdyby istniał jakiś sposób pozwalający przewidzieć, czy mama narzeczonego/narzeczonej okaże się cudowną kobietą czy raczej teściową z piekła rodem. Dobra wiadomość jest taka, że wiele da się wywnioskować na podstawie imienia danej pani. Oczywiście z przymrużeniem oka.

Te kobiety to okropne teściowe. Potraktują cię bezlitośnie

Irena będzie wobec ciebie bardzo krytyczna, cokolwiek powiesz lub zrobisz, na pewno jej się nie spodoba. Jeśli jesteś blondynką, na żonę dla syna na pewno wymarzyła sobie brunetkę. Nikt jej się nie podoba, wszędzie dostrzega wyłącznie błędy i niedociągnięcia.

Jadwiga stanie się wobec nowej osoby bardzo podejrzliwa, może nawet pochowa co lepsze i droższe rzeczy z zasięgu wzroku, żeby gościa nie kusiło. Taka teściowa nie będzie chętna do pomocy, raczej z przyjemnością popatrzy, jak coś ci nie wychodzi.

Pani Elżbieta to kobieta o konserwatywnych poglądach, do tego bardzo uparta, więc łatwo będzie wejść z nią w konflikt. Jej zdanie na każdy temat okaże się decydujące, jeśli spróbujesz się sprzeciwić, staniesz się wrogiem numer jeden.

Nadopiekuńcze mamusie będą o ciebie zazdrosne

Zofia jest w swojej rodzinie gwiazdą i to ona musi być zawsze na pierwszym planie. Będzie walczyć o uwagę z nowym partnerem syna lub córki, popisywać się i wiecznie wywoływać awantury. Życie z teściową o tym imieniu to niekończąca się drama.

Mama o imieniu Marysia uważa z kolei, że nikt na świecie nie jest godzien jej idealnego, zdolnego i najmądrzejszego dziecka. Będzie bardzo oporna, nie zaakceptuje nowego członka rodziny, może nawet posunąć się do intryg, aby nie dopuścić do ślubu.

Teściowa o imieniu Halina każdemu da do zrozumienia, że nie jest dość dobry. Wprost powie, że dla swojej pociechy wymarzyła sobie innego kandydata czy kandydatkę, najlepiej kogoś podobnego do siebie, bo ona sama jest przecież kobietą doskonałą.

Uważaj, teściowe o takich imionach mają dwie twarze

Pani Wiesława może wydawać się sympatyczna i będzie się miło uśmiechać, ale gdy tylko drzwi się za tobą zamkną, z przyjemnością cię obgada. Wiesie to egoistki, które skupiają się na sobie. Jest mała szansa, że ktokolwiek przypadnie im do gustu.

Alicja będzie bardzo miła, chętnie z tobą porozmawia i wyciągnie wszelkie sekrety. Szkoda, że później wykorzysta je przeciwko tobie. Wszystko ci wypomni, przekręci każde twoje słowo, a na koniec z uśmiechem wbije ci nóż w plecy.

Trzeba bardzo uważać na teściowe o imieniu Krystyna. Pozornie wydają się w porządku, ale są trochę roztrzepane. Czasami zaszkodzą ci nie ze złej woli, ale po prostu o czymś zapomną, coś źle zrozumieją, a wina najprawdopodobniej spadnie na ciebie

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także