Trwa ładowanie...
d3r8zvm

„Kolorowy Piórnik” powoli się zapełnia

Wakacje to doskonały czas, by zregenerować ciało i duszę, ale również by przygotować się do szkoły. Już tradycyjnie w połowie czerwca ruszyła kolejna edycja „Kolorowego Piórnika” – corocznej akcji Funduszu Dzieci Osieroconych, pospolitego ruszenia ludzi dobrej woli, którym bliska sercu jest niełatwa codzienność jego podopiecznych

Share
d3r8zvm

Wakacje to doskonały czas, by zregenerować ciało i duszę, ale również by przygotować się do szkoły. Już tradycyjnie w połowie czerwca ruszyła kolejna edycja „Kolorowego Piórnika” – corocznej akcji Funduszu Dzieci Osieroconych, pospolitego ruszenia ludzi dobrej woli, którym bliska sercu jest niełatwa codzienność jego podopiecznych.

Powrót do szkoły po fantastycznych wakacjach bywa bolesny. Jeśli jednak w tornistrach brakuje szkolnych przyborów, nie ma zeszytów, książek, bo zwyczajnie nie stać je kupić, lub z tego samego powodu w ogóle nie ma tornistrów, wrześniowy start może być upokarzający. Fundusz Dzieci Osieroconych od kilku lat dwoi się i troi, by do tego nie dopuścić.

Z prośbą o pomoc zwracamy się do wszystkich Państwa: wesprzyjcie cel i organizację bezstresowego (chociaż w części) początku roku szkolnego dzieciom, których bliscy odeszli pod opieką hospicjów. Apelujemy również do firm: Wasza obecność w akcji od lat znacząco zwielokrotnia jej siłę.

Pomóc można na dwa sposoby:

• przysyłając nowe przybory szkolne, zeszyty, tornistry i plecaki (na adres Fundacji Hospicyjnej: 80-208 Gdańsk, ul. Chodowieckiego 10);
• wpłacając darowiznę na konto: 93 1540 1098 2001 5562 4727 0011.

d3r8zvm

Pokażmy dzieciom, które straciły swoich bliskich, że nie pozostały same, a ich uśmiech i poczucie bezpieczeństwa są dla wielu wciąż ważne. Więcej informacji o Funduszu Dzieci Osieroconych na stronie: www.funduszdzieci.pl.

(fot. materiały prasowe)
Źródło: (fot. materiały prasowe)
d3r8zvm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r8zvm
d3r8zvm