ycipk-29o88h

Krupa tłumaczy dyskusję z Rozenek. ''Nic do niej nie mam''

Przez ostatnie dni internet żył konfliktem Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek, dotyczącym m. in. współpracy Rozenek z firmą kosmetyczną, która testuje kosmetyki na zwierzętach. Swoją opinię na ten temat ma też Joanna Krupa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa mówi, że nie podjęłaby się współpracy z firmą kosmetyczną, której produkty są testowane na zwierzętach
Joanna Krupa mówi, że nie podjęłaby się współpracy z firmą kosmetyczną, której produkty są testowane na zwierzętach (ONS.pl)
ycipk-29o88h

W kłótnię dziennikarek zaangażowały się znane osobowości, m. in. Joanna Krupa, która skrytykowała Małgorzatę za współpracę z firmą, której kosmetyki są testowane na zwierzętach w Chinach. Takie bowiem obowiązują w tym kraju przepisy.

Gwiazda ''Top Model'' tłumaczy dziennikarce Wideoportalu, że prywatnie zawsze lubiły się z Magdaleną Rozenek, ale ona sama (Joanna Krupa - przyp. red.) konsekwentnie podkreślała, że nie podjęłaby się współpracy z marką, której produkty są testowane na zwierzętach. - Chciałam, żeby moi fani, wiedzieli, że ja często mówię ''nie'' i pieniądze nie są najważniejsze - powiedziała i dodała, że zależy jej na tym, aby ludzie mieli świadomość, które marki dopuszczają testowanie swoich produktów na zwierzętach. - Nie będę tu nikogo krytykować, często jest tak, że firmy mówią nieprawdę, może (Małgorzata Rozenek - przyp. red.) nie wiedziała. To nie była uwaga tylko do niej - mówiła Joanna Krupa.

ycipk-29o88h

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-29o88h

ycipk-29o88h
ycipk-29o88h