GwiazdyKrupa tłumaczy dyskusję z Rozenek. ''Nic do niej nie mam''

Krupa tłumaczy dyskusję z Rozenek. ''Nic do niej nie mam''

Krupa tłumaczy dyskusję z Rozenek. ''Nic do niej nie mam''

19.09.2018 10:32, aktual.: 19.09.2018 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez ostatnie dni internet żył konfliktem Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek, dotyczącym m. in. współpracy Rozenek z firmą kosmetyczną, która testuje kosmetyki na zwierzętach. Swoją opinię na ten temat ma też Joanna Krupa.

W kłótnię dziennikarek zaangażowały się znane osobowości, m. in. Joanna Krupa, która skrytykowała Małgorzatę za współpracę z firmą, której kosmetyki są testowane na zwierzętach w Chinach. Takie bowiem obowiązują w tym kraju przepisy.

Gwiazda ''Top Model'' tłumaczy dziennikarce Wideoportalu, że prywatnie zawsze lubiły się z Magdaleną Rozenek, ale ona sama (Joanna Krupa - przyp. red.) konsekwentnie podkreślała, że nie podjęłaby się współpracy z marką, której produkty są testowane na zwierzętach. - Chciałam, żeby moi fani, wiedzieli, że ja często mówię ''nie'' i pieniądze nie są najważniejsze - powiedziała i dodała, że zależy jej na tym, aby ludzie mieli świadomość, które marki dopuszczają testowanie swoich produktów na zwierzętach. - Nie będę tu nikogo krytykować, często jest tak, że firmy mówią nieprawdę, może (Małgorzata Rozenek - przyp. red.) nie wiedziała. To nie była uwaga tylko do niej - mówiła Joanna Krupa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)