ycipk-3xww8e

Wielka wtopa Małgorzaty Rozenek. "Telefon zablokowany na półtora dnia"

Małgorzata Rozenek opowiedziała, że jakiś czas temu przypadkiem udostępniła swoje dane na Instagramie. Konsekwencje mogły być bardzo poważne. Jak to się skończyło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan o swojej wpadce na Instagramie
Małgorzata Rozenek-Majdan o swojej wpadce na Instagramie (ONS.pl)
ycipk-3xww8e

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Jest prawdziwą królową Instagrama i dokumentuje prawie każdy swój ruch. Raz zdarzyło się jej jednak pomylić.

Niedawno celebrytka pokazywała na InstaStory paszporty swoich psów. – Sprawdzałam cztery czy pięć razy, czy nie publikuję swoich danych – mówi w rozmowie z "Party". Najbardziej zagorzali wielbiciele dostrzegli jednak w dokumencie jej prywatny numer telefonu.

Po kilku godzinach od publikacji, Rozenek zaczęła odbierać połączenia. – Widzę jakiś dziwny numer, mówię: "Halo?". Cisza. Drugi: "Ty! To ona! To ona! Niech pani coś powie" – wspomina z rozbawieniem "Perfekcyjna Pani Domu". Dopiero któraś z kolei dzwoniąca osoba wyjaśniała jej, o co chodzi. – "Pani numer jest u nas na forum" – wyjaśnia.

ycipk-3xww8e

Jak się okazało, z powodu licznych połączeń, bliscy Rozenek, w tym mąż Radosław Majdan, przez wiele godzin nie mieli z nią kontaktu. – Jak jeden kończył, to drugi zaczynał – stwierdza. Na jej prośbę zdjęcie z numerem w końcu zniknęło z forum. – Dzięki Bogu nie musiałam zmieniać numeru – kwituje temat gwiazda. I nie zamierza już popełniać tego samego błędu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xww8e

ycipk-3xww8e
ycipk-3xww8e