Trwa ładowanie...
d6fgc53

Krzysztof Kowalewski ma piękną wnuczkę. Sacha chce uczyć się języka polskiego

Krzysztof Kowalewski odnowił kontakty z synem Wiktorem oraz wnuczką Sachą. Dziewczyna studiuje aktorstwo i marzy o tym, by częściej odwiedzać dziadka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Kowalewski jest dumny z wnuczki
Krzysztof Kowalewski jest dumny z wnuczki (ONS.pl)
d6fgc53

Krzysztof Kowalewski, jak przyznał, nie był gotowy na ojcostwo w wieku 32 lat. Dziś, gdy jest po 80-tce, odzyskuje stracony czas. Jego syn Wiktor mieszka w USA, gdzie był wychowywany przez matkę, kubańską tancerkę Vivian Rodriguez. Kowalewski junior za oceanem założył też własną rodzinę. Owocem jego małżeństwa jest córka Sacha. Wnuczka polskiego aktora zagrała z nim ostatnio w filmie "Proceder".

Krzysztof Kowalewski – wnuczka

– Byłam na premierze, zwiedzałam Warszawę, bo to przepiękne miasto ze wspaniałą historią – mówi tygodnikowi "Na Żywo" Sacha Kowalewski. Zdradza też, że uczy się aktorstwa w Los Angeles, przy okazji przyznając się do słabej znajomości języka polskiego. – Wcześniej było lepiej, ponieważ miałam indywidualne lekcje. Chcę do tego wrócić – zapewnia.

Sacha Kowalewski nie ukrywa, że mało wiedziała o karierze dziadka w Polsce. Dopiero gdy odwiedziła ojczyznę, uzmysłowiła sobie, jak wielkim jest aktorem. Razem z tatą oglądała Kowalewskiego na deskach teatralnych, a potem odwiedziła go za kulisami. W przyszłości chciałaby zrobić o nim film, a w głównej roli widzi swojego tatę.

d6fgc53

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Grażyna Wolszczak

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6fgc53

Podziel się opinią

Share
d6fgc53
d6fgc53