GwiazdyKsiążę Harry mówi, jakim dzieckiem jest Lilibet. Książęca para jak na razie nie che pokazać córki

Książę Harry mówi, jakim dzieckiem jest Lilibet. Książęca para jak na razie nie che pokazać córki

Książę Harry
Książę Harry

02.07.2021 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na początku czerwca Harry i Meghan zostali ponownie rodzicami. Ich córeczka dostała wyjątkowe imiona - Lilibet Diana. Książę wyjawił w rozmowie z Edem Sheeranem, jak wyglądają ich pierwsze wspólne dni w powiększonej rodzinie.

Książę Harry i Meghan Markle opuścili brytyjską rodzinę królewską oraz wyprowadzili się z Londynu półtora roku temu. Długo nie chcieli komentować swojej decyzji, ale w marcu nastąpił przełom.

Para udzieliła szczerego wywiadu Oprze Winfrey, gdzie przyznała, że nie czuła żadnego wsparcia ze strony pracowników Pałacu, nawet w sytuacji, gdy Meghan Markle zmagała się z depresją i miała myśli samobójcze.

Ponadto Harry wyznał, że tuż po tym, jak jego żona zaszła w ciążę, słyszał od niektórych bliskich mu osób rasistowskie uwagi na temat koloru skóry dziecka.

Szczęśliwa rodzina

Dzisiaj para żyje w Stanach Zjednoczonych i trzyma syna z daleka od rodziny królewskiej. Podobnie jest z miesięczną Lilibet. Dziewczynka dostała imiona na cześć Elżbiety II i księżnej Diany, ale jak na razie nic więcej nie ma wspólnego ze swoją rodziną w Londynie.

Meghan i Harry postanowili, że nie będą opowiadać w mediachc o swoich dzieciach. Długo ukrywali fakt, że spodziewają się drugiego dziecka oraz nie chcieli mówić, gdzie będzie poród. Ponadto jeszcze nie pokazali się publicznie razem z córką.

Jednak ostatnio książę uchylił rąbka tajemnicy. Co prawda w rozmowie z Edem Sheeranem, ale owa wymiana zdań już krąży po sieci. Muzyk, który sam został ojcem niecały rok temu, zapytał Harry'ego o to, jak to jest mieć dwójkę dzieci.

Książę przyznał szczerze. "Dwójka to zdecydowanie żonglerka. Do tej pory mieliśmy wielkie szczęście. Lilibet jest bardzo spokojna i wydaje się być szczęśliwa, po prostu siedzi i patrzy, gdy Archie biega jak szalony" - powiedział.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)