GwiazdyKsiężna Kate skomentowała zaręczyny księcia Harry'ego. Wiemy, co sądzi o Meghan Markle

Księżna Kate skomentowała zaręczyny księcia Harry'ego. Wiemy, co sądzi o Meghan Markle

Księżna Kate skomentowała zaręczyny księcia Harry'ego. Wiemy, co sądzi o Meghan Markle
Źródło zdjęć: © Getty Images
Paulina Ermel
27.11.2017 12:24, aktualizacja: 27.11.2017 13:01

Książę Harry i Meghan Markle się zaręczyli. Po oficjalnym oświadczeniu na stronie brytyjskiej rodziny królewskiej, nie musieliśmy długo czekać na komentarz księcia Williama i księżnej Kate. Czy ulubienica Brytyjczyków rzeczywiście czuje się zagrożona i nie przepada za przyszłą księżną? Wpis w mediach społecznościowych wszystko wyjaśnia.

Na twitterowym koncie Pałacu Kensington pojawił się komentarz książęcej pary. "Jesteśmy bardzo podekscytowani. Wspaniale było poznać Meghan i zobaczyć, jak są razem z Harrym szczęśliwi" - czytamy we wpisie.

Wygląda na to, że ucięte zostały kolejne spekulacje. Otóż od kilku miesięcy media na całym świecie rozpisywały się o tym, że księżna Kate nie przepada za aktorką. Powodem miało być to, że żona księcia Williama czuje się zagrożona - boi się, że Meghan może stać się nową ulubienicą Brytyjczyków.

Komentarz Kate i Williama w mediach społecznościowych nieco rozjaśnił sytuację. W oficjalnym oświadczeniu dotyczącym zaręczyn księcia Harry'ego i Meghan Markle mogliśmy wyczytać, że nowa para zamieszka w Pałacu Kensington i to w apartamentach bezpośrednio graniczących z apartamentami Kate i Williama. Istnieje zatem duża szansa, że rodziny się zaprzyjaźnią.