Blisko ludziKsiężna Kate w ciąży. Radosna nowina na brytyjskim dworze

Księżna Kate w ciąży. Radosna nowina na brytyjskim dworze

Księżna Kate w ciąży. Radosna nowina na brytyjskim dworze
Źródło zdjęć: © Facebook.com | The Royal Family
Karolina Błaszkiewicz

04.09.2017 12:35, aktual.: 04.09.2017 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To oficjalne - na świecie wkrótce pojawi się trzecie "royal baby". Plotki na ten temat krążyły już od jakiegoś czasu. W poniedziałek, przed południem, dowiedzieliśmy się, że to prawda. Książęca para będzie miała dziecko.

– Ich Królewskie Mości Książę i Księżna Cambridge z radością pragną ogłosić, że Księżna oczekuje trzeciego dziecka. Królowa i członkowie obu rodzin są zachwyceni tą wiadomością. Tak jak w przypadku poprzednich ciąż, Księżna cierpi na Hyperemesis Gravidarum. Jej Królewska Wysokość nie będzie już wykonywać planowanych zajęć w Hornsey Road Children's Centre – czytamy w oświadczeniu Kensington Palace na Facebooku.

Dolegliwość Kate to najcięższa postać występujących w ciąży nudności i wymiotów. Dotyczą nikłej liczby ciężarnych, są dla niezwykle uciążliwe. Za każdym razem z ich powodu księżna trafiała do szpitala. Media wyjątkowe wyczulone na tym punkcie, snuły spekulacje – i nie inaczej było w ostatnich dniach. Z potwierdzeniem jednak wiadomości czekano. Nieznany jest termin porodu, na pewno za to lada chwila poddani oszaleją. Kolejne miesiące spędzą zastanawiając się: chłopiec czy dziewczynka? Ale też, jak na brata lub siostrę zareagują książę George i księżniczka Charlotte.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także