GwiazdyKsiężna Kate zaliczyła kontrolowaną wpadkę? Wystarczy spojrzeć na jej minę

Księżna Kate zaliczyła kontrolowaną wpadkę? Wystarczy spojrzeć na jej minę

Księżna Kate ma nienaganny wizerunek
Księżna Kate ma nienaganny wizerunek

31.05.2021 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Kate i Książę William nie bez powodu są nazywani nadzieją monarchii brytyjskiej. Małżonkowie stronią od skandali, wzorowo wypełniają obowiązki i przy okazji inspirują miliony osób na całym świecie. Okazuje się jednak, że ich idealny wizerunek nie jest do końca prawdziwy…

Kate Middleton do rodziny królewskiej weszła 29 kwietnia 2011 roku, kiedy to w opactwie westminsterskim powiedziała sakramentalne "tak" wnukowi królowej Elżbiety II – Williamowi. Para doczekała się trójki dzieci: George’a (ur. 2013), Charlotty (ur. 2015) oraz Louisa (ur. 2018).

Wzór do naśladowania

39-letnia księżna od samego początku świetnie radziła sobie z presją społeczną, wypełnianiem oczekiwań rodziny królewskiej oraz licznymi obowiązkami. Poddani pokochali ją natomiast za empatię, szczere zainteresowanie ludzkimi sprawami i oczywiście wizerunek.

Kate zapracowała sobie bowiem na miano ikony stylu. Księżna od lat nosi dopasowane, eleganckie sukienki i pasujące do nich płaszcze oraz kapelusze. Nie eksperymentuje z wyglądem: wybiera stonowane kolory i wzory oraz klasyczne fasony. Ubiera się także odpowiednio do okazji – np. na wsi nosi sportowe kurtki czy kalosze i nie stroni od ubrań z sieciówek, które łączy z droższymi dodatkami.

Wymowne zdjęcie

Oficjalny wizerunek księżnej jest więc nienaganny, może nawet nieco… siermiężny. Dlatego ogromnym zaskoczeniem dla fanów monarchii brytyjskiej było zdjęcie, które zamieszczono na profilu instagramowym "kensingtonroyalss".

Widzimy na nim Kate w objęciach z hrabiną Wesseksu, Zofią. Nie byłoby w tym pewnie nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obie panie robią bardzo zabawne i na pewno nie do końca kontrolowane miny.

Możemy podziwiać je na ich twarzach, ponieważ kilka sekund wcześniej Zofia potknęła się, wysiadając z powozu. Gdyby nie błyskawiczna reakcja Kate, arystokratka prawdopodobnie by upadła. Do zdarzenia doszło podczas zawodów konnych w Ascot – jednego z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu członków monarchii królewskiej.

Gdyby księżna Kate nie chciała, by zdjęcie zostało opublikowane w sieci, na pewno by do tego nie doszło. Możemy więc przypuszczać, że taka "rysa" na idealnym wizerunku w ogóle jej nie przeszkadza, a może – wręcz przeciwnie – jest z jakiegoś powodu pożądana.

Pojawiały się bowiem głosy, szczególnie w kontekście zachowania oraz wypowiedzi Meghan Markle i księcia Harry’ego, że Kate i William są po prostu bardzo nudną parą. Myślicie, że to początek poważniejszych zmian w ich wizerunku?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (59)