ModaKsiężna Kate zamówiła biały płaszcz z polską metką. Jest inspirowany stylem księżnej Diany!

Księżna Kate zamówiła biały płaszcz z polską metką. Jest inspirowany stylem księżnej Diany!

Księżna Kate zamówiła biały płaszcz z polską metką. Jest inspirowany stylem księżnej Diany!
Źródło zdjęć: © Getty Images
Martyna Wojciechowska
17.07.2017 14:38, aktualizacja: 17.07.2017 15:51

Przygotowując się do wizyty w Polsce, stylistka księżnej Kate wybrała dla niej eleganckie zestawy z polskimi metkami. Jak się dowiedziałyśmy, na liście znalazł się biały płaszcz z kolekcji polskiej projektantki Sylwii Romaniuk.

Wszyscy projektanci chcieliby, aby Kate Middleton nosiła ich ubrania. W końcu każda propozycja, którą brytyjska księżna ma na sobie, sprzedaje się na pniu. Przed każdym zagranicznym wyjazdem, styliści kompletują dla niej garderobę, w której zazwyczaj znajdują się propozycje marek pochodzących z odwiedzanego przez nią kraju. Tak było i tym razem.

- Na prośbę stylistki księżnej Kate, wysłaliśmy jej biały płaszcz "Diana" zaprojektowany przez Sylwię Romaniuk - twierdzi Joanna Sokołowska-Pronobis, odpowiedzialna za PR marki. - Nie wiadomo jednak, czy się w nim pojawi. Na razie trzymamy kciuki, aby się udało! - dodała.

Obraz
© Materiały prasowe

Jak powiedziała inna przedstawicielka PR-u polskiej designerki w rozmowie z "The Telegraph", Daria Malek, nazwa płaszcza Diana nie jest przypadkowa. Ten biały asymetryczny model ozdobiony srebrnymi guzikami inspirowany jest właśnie stylem księżnej Diany. - Romaniuk tworzy luksusowe projekty dla elity. Wybór tej propozycji to strzał w dziesiątkę - wyznała. Dodajmy, że w kolekcji Sylwii pojawił się też ten sam płaszcz w czarnej wersji. Ten model doskonale podkreśliłby szczupłą talię Kate i jednocześnie odsłonił jej zgrabne nogi. Cena płaszcza nie jest znana.

Sylwia Romaniuk to designerka, która niedawno zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję podczas Arab Fashion Week 2017 w Dubaju. Wcześniej jej projekty można było zobaczyć m.in. na pokazie w Cannes.

Jak wiadomo, podczas dwudniowej wizyty w Polsce księżna Cambrige kilkakrotnie zmieni garderobę. Na razie nie wiadomo, jakie inne polskie projekty znalazły się w gardrobie Kate. Pewne jest jednak, że nie każdy z nich wykorzysta do swoich stylizacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak na bieżąco przyglądać się jej kolejnym zestawom zaprezentowanym w Warszawie i Gdańsku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (250)
Zobacz także