ycipk-84o06a

Lany poniedziałek u Anny i Roberta Lewandowskich. Dbają o tradycję

Anna Lewandowska opublikowała na jednym ze swoich oficjalnych profili na Instagramie zdjęcie, na którym ona i jej mąż Robert Lewandowski czyhają na siebie uzbrojeni w pistolety na wodę. Widać, że w ich domu kultywuje się wielkanocne tradycje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Robert Lewandowscy nie zamierzają rezygnować z wielkanocnych tradycji
Anna i Robert Lewandowscy nie zamierzają rezygnować z wielkanocnych tradycji (Forum)
ycipk-84o06a

W domu Anny i Roberta Lewandowskich Wielkanoc to wyjątkowy czas i okazja do spotkania w rodzinnym gronie przy jednym stole. Na co dzień piłkarz przebywa na zgrupowaniach Bayernu Monachium, a trenerka dba o formę Polek i rozwój własnych biznesów. Nic dziwnego, że święta to dla nich jedyny moment na chwilę wytchnienia i zabawę w towarzystwie najbliższych. W tym dbanie o tradcyję, jaką jest lany poniedziałek.

"Śmigus-dyngus! Taki jak dziś, jest właśnie idealny! Mamy nadzieję, że spędzacie go równie radośnie jak my" – napisała przy zdjęciu Anna Lewandowska. Choć zabrakło na nim małej Klary, z pewnością i ona dołączyła do zabawy.

ycipk-84o06a

Choć dziś śmigus-dyngus wzbudza skrajne emocje, a wiele osób nie ma zamiaru oblewać się wodą, dla Lewandowskich i ich obserwatorów to wciąż świetna forma rozrywki.

"U nas było dziś podobnie. I ile było przy tym frajdy, nie tylko dla dzieci" – napisała jedna z fanek Lewandowskiej. "Szkoda, że ta radosna tradycja powoli odchodzi do lamusa. Wesołych Świąt i oby jak najwięcej zmienionych ciuchów po mokrym laniu" – dodała kolejna.

ycipk-84o06a

A co wy sądzicie o tej wielkanocnej tradycji?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

ycipk-84o06a
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-84o06a

ycipk-84o06a
ycipk-84o06a