Trwa ładowanie...
d426z5o

Lena Katina z Tatu. Tak wygląda 20 lat po debiucie

Lena Katina i Julia Wołkowa przecierały szlaki artystom LGBT. Chociaż same tak naprawdę lesbijkami nie były, to na plotce, że nimi są, zbudowały światową karierę. Dziś, 20 lat później, Lena zaskakuje młodzieńczym wyglądem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lena Katina (z prawej) ma dziś 34 lata
Lena Katina (z prawej) ma dziś 34 lata (Getty Images)
d426z5o

Lena, a właściwie Jelena Katina, stała się gwiazdą jako połowa kontrowersyjnego duetu Tatu. Ona i Julia Wołkowa nie odrywały od siebie rąk, nigdy oficjalnie nie określając swojej relacji jako związku. Młode Rosjanki szokowały i to stało się kluczem do sukcesu.

W 2009 r. Tatu zawiesiło działalność artystyczną - po dekadzie drogi dziewcząt zaczęły się rozchodzić. Już rok później Katina podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery solowej. W tym celu przeprowadziła się do Las Angeles, gdzie nagrała pierwszy album. Jego wydaniu miał towarzyszyć koncert. Sprzedano na niego jednak tylko 13 biletów.

Dzisiaj Lena śpiewa głównie dla rosyjskich odbiorców. W rodzinnym kraju ma status gwiazdy, od czasu do czasu jest doceniana za działalność na rzecz społeczności LGBT. W 2013 r. została żoną muzyka rockowego, którego poznała 10 lat wcześniej, gdy występowała z domniemaną dziewczyną Julią Wołkową.

Lena ma dziś 34 lata i wygląda bardzo naturalnie. Jej koleżanka z zespołu korzysta z osiągnięć medycyny estetycznej.

d426z5o

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

d426z5o

Podziel się opinią

Share
d426z5o
d426z5o