Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
kate winslet
13-10-2017 13:53

Listopadowa wydanie miesięcznika "Zwierciadło" z akcją "Niezła sztuka!" już w sprzedaży

12 października ukazało się listopadowe wydanie miesięcznika Zwierciadło w specjalnej cenie 6,99 zł oraz trzecią edycją akcji specjalnej „Niezła Sztuka!”. Bohaterką okładki jest Kate Winslet - brytyjska aktorka i świadoma siebie kobieta.

Listopadowa wydanie miesięcznika "Zwierciadło" z akcją "Niezła sztuka!" już w sprzedażyŹródło: Materiały prasowe
d7n396x
d7n396x

W Zwierciadle rozmowy z Katarzyną Nosowska, Robin Wright, Kristine Tompkins czy Haliną Bortnowską, bohaterkami które wierzą w swoją siłę, pasje i udaje im się żyć w zgodzie z zasadami. W wydaniu także rozmowy z Andrzejem Chyrą, specjalistą od mocnych ról, którego styl pracy bywa wyjaławiający oraz Grzegorzem Turnauem, który kończy właśnie 50 lat, wydaje płytę i stara się skupiać na przyszłości.

Zwierciadło to tez psychologia, wychowanie i reportaże. W nowym numerze w temacie miesiąca o tym, że jesteśmy w stanie podnieść się po każdej porażce i utracie. Ponadto psychoterapeuta Wojciech Eichelberger o kryzysie tożsamości, a psycholożka Aleksandra Jodko-Modlińska opowie o największym wyzwaniu przed jakim staje para kochanków, czyli jak przejść od bycia we dwoje do szczęścia w trójkę.

W numerze 3. edycja akcji rabatowej "Niezła Sztuka!", w ramach której czytelniczki otrzymują kupony na bezpłatne wejścia oraz zniżki do muzeów, galerii, teatrów oraz kin w całej Polsce. Akcja będzie trwała od 12.10.2017 do 30.04.2018 i bierze w niej udział ponad 30 instytucji w 90 lokalizacjach w całej Polsce, m.in.: Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Narodowe w Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu, CSW Łaźnia w Gdańsku, Muzeum Sztuki w Łodzi, sieć kin Multikino, Helios, Teatr Muzyczny Roma oraz wiele innych. Przygotowane zostały także oferty dla najmłodszych m.in. w Teatrze Miniatura w Gdańsku, Europejskim Centrum Bajki im. Koziołka Matołka czy Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

To wydanie można kupić z audiobookiem Katarzyny Miller "Nie bój się życia" oraz książką Katarzyny Błażejewskiej- Stuhr "KOKTAJLE". Do części wydania dołączony został również Kalendarz Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" z reprodukcjami obrazów Rafała Olbińskiego

d7n396x

Listopadowe "Zwierciadło" ukazało się w nakładzie 140 tys. egz. i w specjalnej cenie 6,99 zł (wydanie podstawowe). Wydanie wsparte będzie kampanią prasową: Co jest grane, Newsweek, Dziennik Gazeta Prawna, Moje Mieszkanie, SENS, Internetową: onet.pl, wp.pl, dziennik.pl, FilmWeb.pl, zwierciadlo.pl, FB: FP Zwierciadło.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d7n396x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7n396x