GwiazdyMacie dość rodziny Kardashian? Ta aplikacja rozwiąże wasz problem

Macie dość rodziny Kardashian? Ta aplikacja rozwiąże wasz problem

Macie dość rodziny Kardashian? Ta aplikacja rozwiąże wasz problem
Źródło zdjęć: © Instagram
Kamila Żyźniewska
19.11.2015 14:11, aktualizacja: 19.11.2015 15:28

Codzienny przegląd prasy przy porannej kawie potrafi popsuć nastrój niejednej osobie. Z okładek kolorowych magazynów uśmiechają się do nas Kendall i Kylie Jenner, Kim Kardashian ponownie pręży swoje ciało w sesji , a Caithlyn Jenner udziela kolejnego wywiadu na temat rewolucyjnej metamorfozy. Każda wizyta na Instagramie gwarantuje nam solidną porcję seksownych selfie w wydaniu słynnego klanu Kardashianek, a włączenie telewizora może skończyć się przypadkowym seansem popularnego reality show z ich udziałem.

Codzienny przegląd prasy przy porannej kawie potrafi popsuć nastrój niejednej osobie. Z okładek kolorowych magazynów uśmiechają się do nas Kendall i Kylie Jenner, Kim Kardashian ponownie pręży swoje ciało w sesji, a Caitlyn Jenner udziela kolejnego wywiadu na temat rewolucyjnej metamorfozy. Każda wizyta na Instagramie gwarantuje nam solidną porcję seksownych selfie w wydaniu słynnego klanu Kardashianek, a włączenie telewizora może skończyć się przypadkowym seansem popularnego reality show z ich udziałem.

Dnia z Kardashiankami nie są w stanie uniknąć nawet ich najwięksi przeciwnicy. Stałe rezydentki rubryk towarzyskich pojawiają się wszędzie i raczej nie zamierzają usunąć się w cień. Z pewnością usłyszycie o ich kolejnej rewolucyjnej diecie czy nowej stylizacji – czy macie na to ochotę czy nie.

Sytuacja bez wyjścia? Niezupełnie. 21-letni Brytyjczyk znalazł lekarstwo na tę uprzykrzającą życie alergię. James Samir Shamsi wymyślił aplikację o nazwie #KardBlock, dzięki której z waszych przeglądarek mają szanse zniknąć wszystkie informacje na temat Kardashianek. Podstawowym zadaniem nowego programu jest selekcjonowanie treści na portalach internetowych oraz w social media.

- Doszło do sytuacji, w której Kardashianowie byli wszędzie. Musiałem coś z tym zrobić. Kiedy przeglądam strony internetowe, nie szukam informacji na temat ich życia – powiedział Shamsi w wywiadzie dla „The Daily Beast”.

- Interesują mnie poważniejsze tematy - wyznał.

- Niestety, każda platforma śledzi życie Kardashianów, przekraczając granice naszej wytrzymałości - dodał.

Aplikacja #KardBlock nie tylko ma filtrować treści, ale również zastępować codzienną porcję wiadomości o celebrytkach ważniejszymi i głębszymi artykułami. Co więcej, korzystać mogą z niej wszyscy, bo jest darmowa.

W obecnej chwili wersję beta nowego programu zainstalowało już 30.000 internautów. Czy w świecie mediów i show-biznesu szykuje się wielka rewolucja? Poczekamy na pierwsze efekty.