GwiazdyMagda Gessler pochwaliła się zdjęciem z liceum. Wygląda jak gwiazda Hollywood!

Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem z liceum. Wygląda jak gwiazda Hollywood!

Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem z liceum. Wygląda jak gwiazda Hollywood!
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Aleksandra Nagel
11.06.2017 14:11, aktualizacja: 11.06.2017 18:28

Śledzi ją ponad milion fanów na Facebooku, każdy post wywołuje burzę komentarzy podobną do burzy loków, które ma na głowie, a „Kuchenne rewolucje” oglądają tysiące zakochanych w niej telewidzów. Magda Gessler – bo o niej mowa – to niekwestionowana superstar polskiego show-biznesu, która doskonale wie, jak wykorzystać swoje wielkie pięć minut. Słynna królowa smaków uwielbia nie tylko dobre jedzenie, ale i komplementy. Stąd chętnie wywołuje dyskusje na swoim facebookowym profilu. Ta ostatnia przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystko zaczęło się od starego, czarno-białego zdjęcia…

Magda Gessler wrzuciła właśnie zdjęcie, na którym ma zaledwie kilkanaście lat. Fotografia pojawiła się w galerii na stronie internetowej Przeambitni.pl.

*- Na tym zdjęciu pod gwiazdką to ja. Mam 16 lat. Zdjęcie klasowe – *podpisała, a na reakcję fanów nie musiała długo czekać. Sentymentalna fotografia sprzed lat wywołała lawinę komentarzy, których – jesteśmy przekonani – nawet ambitna Magda Gessler nie jest w stanie przeczytać od deski do deski.

- Dużo Pani się nie zmieniła Pani Madziu – pisze jeden z fanów. - Śliczne włosy, ten sam słodki uśmiech i to samo spojrzenie – dodaje. *
*
- Ale laska besosowska –
czytamy w następnym. *- Natka pietruszki, piaszczysta plaża, lubczyk i Magda Gessler. *
Zachwytom nad nastoletnią Magdą Gessler nie ma końca. Internauci rozpływają się nad słodkimi lokami nastolatki, szczupłą sylwetką, a także podkolanówkami, które w tamtych czasach były nieodłącznym elementem stroju. Kto wie, może niebawem znów powrócą do łask…?

Obraz
© getty images / ons

Wśród setek komentarzy nas zaintrygowały również te, w których zauważono podobieństwo Magdy Gessler do Amandy Seyfried czy Drew Barrymore. Wielu komentujących, oprócz rozpływania się nad urodą młodej gwiazdy, podkreśla to, że nastoletnia Magda Gessler bardzo przypomina swoją córkę Larę Gessler. Jak sądzicie, do kogo najbardziej podobna jest młoda Magda Gessler?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także