GwiazdyMagda Gessler świętuje imieniny. Restauratorka zadała pytanie fanom

Magda Gessler świętuje imieniny. Restauratorka zadała pytanie fanom

Magda Gessler świętuje imieniny. Restauratorka zadała pytanie fanom
Źródło zdjęć: © ONS
29.05.2020 16:51, aktualizacja: 29.05.2020 18:25

Magda Gessler to nie tylko autorytet kulinarny, ale niewątpliwie jedna z najbarwniejszych polskich gwiazd na Instagramie. Z okazji swoich imienin zapytała fanów z czym kojarzy im się jej imię. Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać.

29 maja imieniny obchodzą wszystkie kobiety o imieniu Magdalena. Do tego grona zalicza się popularna restauratorka - Magda Gessler, która skradła serca fanów nie tylko dzięki programowi "Kuchenne rewolucje", ale również z powodu wielu zabawnych postów na Instagramie.

Imieniny Magdy Gessler

Przy okazji swoich imienin Magda Gessler zadała internautom pytanie: "MAGDALENA, z czym wam się kojarzy to imię?".
W komentarzach pojawiło się wiele odpowiedzi: "Imię Magda kojarzy mi się z magdalenkami, które kupowała mi moja ukochana babcia", "z wiosennymi spacerami", "to imię kojarzy mi się tylko z panią".

Z kolei sama Magda Gessler przyznała, że bardzo lubi ten dzień z jednego szczególnego powodu. "Tyle kwiatów wówczas kwitnie i część z nich mam tego dnia pod nosem". Na koniec restauratorka zapewniła swoich fanów, że "będzie świętowane" tego dnia. Z kolei 10 lipca Magda Gessler będzie świętować swoje urodziny. W tym roku celebrytka skończy 66 lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl