GwiazdyMagda Gessler ujawniła kto płaci za remonty w "Kuchennych rewolucjach". Zaskoczeni?

Magda Gessler ujawniła kto płaci za remonty w "Kuchennych rewolucjach". Zaskoczeni?

Magda Gessler ujawniła kto płaci za remonty w "Kuchennych rewolucjach"
Magda Gessler ujawniła kto płaci za remonty w "Kuchennych rewolucjach"

11.04.2022 16:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prawda wyszła na jaw! Podczas ostatniego Q&A (pytania i odpowiedzi - przyp. red.) zorganizowanego na Instagramie, Magda Gessler ujawniła, kto płaci za remonty w restauracjach biorących udział w programie "Kuchenne rewolucje". Gwiazda zdradziła także "smaczki" dotyczące popularnej produkcji stacji TVN.

"Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler na czele od wielu lat rozbawiają (i nie tylko) telewizyjnych widzów. Program, w którym wybrane restauracje w całej Polsce przechodzą zmiany wprowadzane przez restauratorkę zdobył wyjątkową popularność, a ona sama dopiero teraz zdecydowała się zdradzić kilka szczegółów dotyczących produkcji. Ujawniła m.in. kto płaci za remonty oraz czy wie wcześniej, gdzie pojedzie.

Kto płaci za remonty w "Kuchennych rewolucjach"?

Odpowiedź na to pytanie pojawiła się podczas ostatniego Q&A (pytania i odpowiedzi - przyp. red.) Magdy Gessler na Instagramie. Telewizyjna gwiazda udostępniła fanom przestrzeń do zadawania pytań na temat "Kuchennych rewolucji" oraz powstawania programu, a tym samym spotkała się z ogromnym zainteresowaniem z ich strony.

Kto więc płaci za remonty restauracji, które oglądamy w "Kuchennych rewolucjach"?

"Remont restauracji jest finansowany przez TVN" - napisała Magda Gessler.

Magda Gessler o kulisach "Kuchennych rewolucji"

Co jeszcze ujawniła fanom gwiazda "Kuchennych rewolucji"? Jak możemy dowiedzieć się również z wpisu podsumowującego Q&A na Instagramie, Magda Gessler nigdy nie wie, do jakiego miejsca i jakiej restauracji pojedzie.

"Cała koncepcja gastronomiczna, wystrój, menu, zmiana nazwy to wyłącznie mój pomysł, poparty wieloletnim doświadczeniem" - dodała także.

Magda Gessler o kulisach "Kuchennych rewolucji"
Magda Gessler o kulisach "Kuchennych rewolucji"

"Ja zawsze jak gdzieś jestem, szukam restauracji po pani rewolucjach. Mam dużo zabawy, kiedy sama je sprawdzam", "Uwielbiam panią, pani Magdo. Tyle lat i cały czas to samo serce wielkie, pasja, siła. Podziw", "Szczerze? Nie znam drugiej takiej kobiety, jak pani. Wulkan energii, ogrom pracowitości, multum oddania do ludzi" - komentują fani Magdy Gessler.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)