GwiazdyMagda Gessler o szczegółach romansu. "Zapewniało nam to względną dyskrecję"

Magda Gessler o szczegółach romansu. "Zapewniało nam to względną dyskrecję"

Magda Gessler nie boi się odważnych wyznań (East News)
Magda Gessler nie boi się odważnych wyznań (East News)

02.03.2022 21:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fani Magdy Gessler nie mają wątpliwości, że restauratorka była w przeszłości związana z Piotrem Adamczykiem. I choć aktor owych pogłosek do dziś nie potwierdził, to Gessler zdecydowanie nie gryzie się w język. "Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości" - wyjawia w swojej autobiografii.

Magda Gessler słynie z niebywałego temperamentu, ale i ogromnego zainteresowania ze strony mężczyzn. Restauratorka i osobowość telewizyjna stawała na ślubnym kobiercu już dwa razy, jednak żaden z jej formalnych związków nie przetrwał próby czasu.

Obecnie 68-latka związana jest z Waldemarem Kozerawskim, chirurgiem plastycznym na stałe mieszkającym w Toronto. - Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością, szacunkiem, szczerością i przyjaźnią - Gessler tłumaczy w rozmowie z "Vivą!".

Magda Gessler wspomina Piotra Adamczyka

Niewielu jednak wie, że w przeszłości restauratorka była ponoć w związku z aktorem Piotrem Adamczykiem. "Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości" - wyznała w swojej autobiografii pt. "Magda".

I choć Gessler do dziś nie podała nazwiska tajemniczego aktora, z którym jak twierdzi, miała płomienny romans, to czytelnicy "Magdy" nie mają wątpliwości, że chodzi o Piotra Adamczyka. Świadczą o tym detale, którymi restauratorka posłużyła się, opisując swojego ówczesnego, młodszego o 19 lat, kochanka.

Płomienny romans Magdy Gessler

"Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów. (…) Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia" - wyjaśnia gwiazda.

I choć ów romans restauratorka wspomina z wypiekami na twarzy, to nie ukrywa, że zakończył się on dość niespodziewanie. "Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki - przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca - postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób - pojedynkiem na pięści. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Kelner, a dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość. Nagrodą dla Kelnera był tygodniowy urlop u mego boku w Brazylii" - podsumowuje w swojej autobiografii Magda Gessler.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)