Trwa ładowanie...
ycipk-2g60k9
Megafon.pl
Ludzie

Maggie Gyllenhaal dorabia za ladą

Dla Maggie Gyllenhaal aktorstwo nie jest jedyną pasją. Gdy nie pracuje zawodowo, sprzedaje zdrową żywność. Do zajęcia tego przekonała również swojego męża Petera Sarsgaarda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maggie Gyllenhaal dorabia za ladą
(AFP)
ycipk-2g60k9

Dla Maggie Gyllenhaal aktorstwo nie jest jedyną pasją. Gdy nie pracuje zawodowo, sprzedaje zdrową żywność. Do zajęcia tego przekonała również swojego męża Petera Sarsgaarda. Para tak bardzo kocha organiczne produkty, że postanowiła zaangażować się w ich sprzedaż i promocję. Aktorzy pracują jako wolontariusze we wspólnotowym sklepie nieopodal ich nowojorskiego domu. Zamiast honorarium, otrzymują zniżkę na zakupy.

- Nie robię tego oczywiście dla zniżek - zapewnia Maggie. - Robię to, ponieważ w tym miejscu jedzenie jest naprawdę niesamowite. Nikt nie może zapłacić, żeby stać się członkiem tej wspólnoty. Każdy zainteresowany musi zaoferować w zamian swoją pracę.

- W miesiącu to tylko 3 godziny i 45 minut - dodaje gwiazda. - Wydaje się, że to mało, ale zapracowanemu nowojorczykowi naprawdę trudno wygospodarować tyle czasu.

ycipk-2g60k9

Gyllenhaal mogliśmy ostatnio oglądać w filmie "Świat w płomieniach". Dorobek Sarsgaarda zamykają filmy "Blue Jasmine" i "Lovelace".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Córka Kate Moss jak Anna Wintour*

ycipk-2g60k9

* Jennifer Aniston nie zapomni Big Maca*

* Jennifer Lopez była bezdomna*

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2g60k9

ycipk-2g60k9
ycipk-2g60k9