GwiazdyMaja Bohosiewicz doświadczyła stanów lękowych. Jakie leki przyjmuje?

Maja Bohosiewicz doświadczyła stanów lękowych. Jakie leki przyjmuje?

Maja Bohosiewicz opowiedziała o problemach zdrowotnych (AKPA)
Maja Bohosiewicz opowiedziała o problemach zdrowotnych (AKPA)

15.01.2022 14:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Bohosiewicz opowiedziała o swoich zmaganiach ze stanami lękowymi. Aktorka przyznała, że skorzystała z pomocy psychiatry. Co więcej, zdradziła co zostało jej przepisane.

Maja Bohosiewicz spełniła swoje marzenia - jest żoną i matką. Aktorka wraz z Tomaszem Kwaśniewskim wychowują pięcioletniego Zacharego i czteroletnią Leonię. Cała rodzina wraz z wybuchem pandemii zamieszkała na Teneryfie, a następnie przeniosła się do jeszcze bardziej słonecznego Dubaju.

Trudny rok Mai Bohosiewicz

Pomimo niezwykle sprzyjających warunków atmosferycznych i wsparcia ukochanego męża, Bohosiewicz doświadczyła bardzo poważnych stanów lękowych. "Zeszły rok, wydawać by się mogło, że idealny, był dla mnie trudny i zakończył się leczeniem stanów lękowych" - poinformowała na Instagramie.

Aktorka przyznaje, że długo zajęło jej, zanim zrozumiała, że potrzebuje specjalistycznej pomocy. "Wydawało mi się, że to jest niemożliwe, żebym nie potrafiła sobie poradzić z własną głową" - podkreśliła w tej samej publikacji.

Diagnoza lekarska i leczenie

Po szczerym wyznaniu, Bohosiewicz zalała fala różnorodnych pytań na temat lekarskiej wizyty. Celebrytka wyjaśniła, że otrzymała od psychiatry odpowiednie leki oraz dodatkową suplementację. - Moja pani psychiatra, oprócz leków, przepisała mi od razu kwasy omega i magnez – szczerze wyjawiła w "rozmowie" z internautami.

Aktorka nie ukrywa, że ciągle zmaga się również z negatywnymi skutkami po zachorowaniu na COVID-19. "Pan COVID ukradł mi z głowy sporo słów. (...) Wczoraj szukałam słowa 'teczka' i bawiłam się w kalambury. Miałam poczucie, jakby ktoś wykasował podstawowe zwroty z mojego słownika" - podsumowuje w relacji na Instagramie.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także