GwiazdyMaja Hyży w stroju kąpielowym z córką. Dziewczynka ma na sobie mini bikini

Maja Hyży w stroju kąpielowym z córką. Dziewczynka ma na sobie mini bikini

Maja Hyży ambasadorką perfum Mirraculum, fot. Michał Baranowski/AKPA
Maja Hyży ambasadorką perfum Mirraculum, fot. Michał Baranowski/AKPA
Źródło zdjęć: © AKPA, AKPA | Baranowski
oprac. KSA
15.07.2021 18:21

Maja Hyży jest jedną z ulubionych celebrytek wśród matek. Artystka chętnie opowiada o swoich dzieciach i dzieli się wspólnymi zdjęciami. Ostatnio pokazała, że wzięła udział w sesji zdjęciowej razem ze swoją roczną córeczką.

Maja Hyży zyskała ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w jednym z telewizyjnych talent show. W programie wystąpił również jej ówczesny mąż - Grzegorz Hyży. Parę łączyła nie tylko muzyczna pasja, ale też dwójka dzieci.

Jednak po dwóch latach małżeństwa nastąpił rozwód. Grzegorz Hyży szybko związał się z Agnieszką Popielewicz, a Maja powoli zaczynała układać sobie życie na nowo.

Nowy rozdział

Dzisiaj znowu jest szczęśliwa. "Najważniejsze jest mieć obok siebie kogoś, kto szczerze kocha, kto wierzy, kto wspiera, z kim nawet w trudnych chwilach można czuć się bezpiecznie. Dziękuję, że jesteś" - zwracała się do partnera na Instagramie.

Para doczekała się dziecka. Antonina urodziła się w lipcu 2020 roku i jest oczkiem w głowie mamy. Artystka chętnie dzieli się fotografiami najmłodszej pociechy i najprawdopodobniej próbuje zaszczepić w niej miłość do mody.

Jaka matka, taka córka

Na profilu Mai Hyży pojawiła się fotografia zrobiona podczas sesji zdjęciowej dla marki bieliźnianej. Widać na niej Maję w czarnym bikini ozdobionym różowymi kwiatami oraz małą Antoninę. Dziewczynka również ma na sobie bikini, tylko w mini wersji.

"Widzę, jak ta mała dama z każdym dniem rośnie, więc takie sesje pięknie zatrzymują nasz wspólny czas już na zawsze" - podkreśliła.

Niestety nie wszyscy internauci podzielają radosne podejście Mai. W komentarzach nie brakuje słów krytyki za ubieranie tak małego dziecka w miniaturowe wersje ubrań dla dorosłych. Jakie jest Wasze zdanie?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (105)
Zobacz także