WP

Majka Jeżowska o nauczycielach. Wspiera ich strajk

Majka Jeżowska dołączyła do grona gwiazd, które wyraziły swoja solidarność ze strajkującymi nauczycielami. "Patrzę z wielką radością na pełne pasji nauczycielki, które naprawdę dbają o dzieciaki" – powiedziała w rozmowie z Wideoportalem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Majka Jeżowska ma 58 lat
Majka Jeżowska ma 58 lat (ONS.pl, Fot: Pawel Kibitlewski)
WP

Strajk nauczycieli wspiera wiele gwiazd. Swoją solidarność z pracownikami edukacji wyraziły m.in. Maja Ostaszewska i Anja Rubik. Opinię na ten temat wyraziła również Majka Jeżowska – piosenkarka i autorka wielu utworów dla dzieci. W rozmowie z Wideoportalem artystka podkreśliła, że jej zdaniem nauczyciele mają jeden z najtrudniejszych zawodów, który na dodatek jest bardzo niedoceniany. Jak dodaje, ich praca powinna być odpowiednio wynagradzana.

Wokalistka zwróciła również uwagę, na to, jak przez lata zmieniało się podejście nauczycieli do pracy z dziećmi. Jak twierdzi, obecnie pracownicy edukacji bardzo angażują się w swoją trudną i żmudną pracę. Uważa, że nie zawsze tak było.

WP

"Jak zaczynałam śpiewać, nauczycielki zostawiały dzieci na hali sportowej i szły na kawę, na papierosa. Nie interesowały się tym, co robią dzieci. Dzisiaj patrzę z wielką radością na pełne pasji nauczycielki, które naprawdę dbają o dzieciaki" – powiedziała w rozmowie z portalem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP