WP

Małgorzata Foremniak o życiu po 50-ce. ‘’Jestem typem, który chodzi swoimi drogami’’

W wywiadzie dla ‘’Urody Życia’’ artystka opowiedziała o tym, jak teraz postanowiła poukładać swoje życie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Foremniak o życiu po 50-ce. ‘’Jestem typem, który chodzi swoimi drogami’’
(ONS.pl)
WP

Małgorzata Foremniak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. W rozmowie z Marzeną Rogalską mówi o swoich aktualnych priorytetach, a te podobno się zmieniły.

Foremniak przyznaje, że pracuje w zawodzie, ''który zjada emocjonalnie''. W połączeniu z życiem rodzinnym i domowym, też obfitującym w różne wyzwania, np. wychowawcze, trudno wszystkiemu podołać.''Doprowadziłam swój organizm do granicy, po której, jak powiedział mi mój lekarz, proste leczenie i dwa tygodnie urlopu nie wystarczą. Wtedy człowiek trochę się otrząsał podreperował zdrowie, po czym znowu przeginał. Czuję tego skutki do teraz''– powiedziała. Aktorka przyznaje, że teraz dostrzega bezsensowność w gonitwie za oczekiwaniami innych, a człowiek uświadamia to sobie dopiero np. dopiero gdy odejdą bliskie mu osoby.

Na pytanie, czy myśli o sobie, jak o singielce, Małgorzata Foremniak odpowiada, że ''jest typem, który chodzi swoimi drogami''. ''Oczywiście, jest różnica, jeśli dzielisz to życie z kimś najbliższym. Żeńska energia potrzebuje męskiej energii, jeśli długo jej brakuje, to są uszczerbki na zdrowiu emocjonalnym'' – dodaje.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP