Trwa ładowanie...

Małgorzata Foremniak przyłapana. Zdjęcia uwieczniły, jak łamie prawo

Zaparkowanie w niewłaściwym miejscu ciągnie za sobą odpowiedzialność prawną. Oczywiście wpadka może zdarzyć się każdemu. Niestety według fotografii zamieszczonych przez pewien portal, aktorka dobrze wiedziała, że nie powinna pozostawić samochodu w tym miejscu.

Share
Małgorzata Foremniak przyłapana na łamaniu prawa Małgorzata Foremniak przyłapana na łamaniu prawa Źródło: AKPA, fot: AKPA
ds9t8s6

Małgorzata Foremniak wykazała się brakiem poszanowania lub znajomości przepisów drogowych. Wyczyn gwiazdy widać na zdjęciach. Za taki występek grozi całkiem spory mandat.

Małgorzata Foremniak została przyłapana na gorącym uczynku

"Fakt" opublikował fotografie, które jasno pokazują, że aktorka rzeczywiście złamała przepisy i zaparkowała samochodem w niedozwolonym miejscu. Nie dość, że auto pozostawiła za zakazie, to zatrzymała się na podwójnej ciągłej. Foremniak wyskoczyła na kilka minut, aby zakupić kawę w znajdującej się obok kawiarni. Gdyby w tym momencie nadjechała policja, Małgorzata zapłaciłaby wówczas 500 złotych mandatu oraz odpowiednio wyliczoną kwotę za odholowanie pojazdu na parking.

ds9t8s6

Warto też dodać, że od początku roku obowiązują nowe przepisy - obecnie kara za taki wyczyn jest dużo wyższa. Według danych drogówka może wypisać mandat o wartości nawet pięciu tysięcy złotych.

Wspomniany portal próbował skontaktować się z Foremniak, aby uzyskać jej komentarz w tej sprawie. Niestety bezskutecznie.

Małgorzata Foremniak jest zabieganą osobą

Gwiazda jest niezwykle zajętą osobą, którą pochłaniają projekty zawodowe. Być może rzucanie się w wir pracy jest wynikiem radzenia sobie z poszczególnymi wydarzeniami. W życiu prywatnym ma za sobą wiele zawirowań i niełatwych przejść. Śmierć pierwszego męża oraz rozwód z drugim z pewnością nie są czymś, z czym ktokolwiek chciałby się mierzyć. Foremniak stara się chronić swoją prywatność, dlatego też na temat kolejnych związków jest mało informacji. Aktorka zdecydowała się jednak całkiem niedawno odrobinę otworzyć się i wyznała, że życie w samotności nie jest proste.

ds9t8s6

"Czasem bardzo mi brakuje czyjejś obecności. Zwłaszcza w takich momentach, gdy wracam wieczorem zmęczona z planu albo ze spektaklu. Mam w sobie dużo emocji" - wyznała w rozmowie z "Galą".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

"Mam talent": Małgorzata Foremniak była kiedyś naprawdę szalona!

ds9t8s6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds9t8s6
ds9t8s6