Blisko ludziMałgorzata Kożuchowska spędza weekend z synem. "To mój eliksir młodości"

Małgorzata Kożuchowska spędza weekend z synem. "To mój eliksir młodości"

Małgorzata Kożuchowska spędza weekend z synem. "To mój eliksir młodości"
Źródło zdjęć: © ONS
04.07.2020 16:10, aktualizacja: 04.07.2020 16:43

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa na plaży wraz z synem. Weekend postanowili spędzić nad polskim morzem.

W okresie epidemii koronawirusa zagraniczne podróże są utrudnione, dlatego większość osób decyduje się na spędzanie wakacji nad polskim morzem lub w górach. Wyjątkiem nie są aktorzy i piosenkarze, których zdecydowana większość również korzysta z uroków plaż nad Bałtykiem. Wśród nich jest Małgorzata Kożuchowska, która na plażę wybrała się z synem.

Małgorzata Kożuchowska spędza czas z synem

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, do których pozuje wraz z 6-letnim synem Jasiem. Aktorka postawiła na naturalność i zrezygnowała z makijażu oraz strojnych ubrań. Zamiast tego postawiła na pomarańczową czapkę z daszkiem i praktyczną kurtkę. Chłopiec miał na sobie granatową koszulkę i białą czapkę. Na drugim zdjęciu widzimy już samego Jasia stojącego na tle morza.

"Jaś – moja miłość! Moje turbo doładowanie! Mój eliksir młodości" – podpisała Małgorzata Kożuchowska. Widać, że aktorka doskonale odnajduje się w roli mamy, a czas spędzony z dzieckiem dostarcza jej dużo radości.

Pod zdjęciami od razu pojawiła się masa komentarzy. Wielu internautów zwróciło uwagę na to, że Jaś bardzo szybko rośnie.

"Jaś jest wspaniały. Już taki duży chłopczyk. Pani Małgosiu, dziecko to najcenniejszy skarb, radość energia", "Cudowne zdjęcia", "Super" – pisali fani.