Trwa ładowanie...
d1szrig

Małgorzata Kożuchowska w letniej sukience. Składa życzenia w Dniu Ojca

Małgorzata Kożuchowska często podkreśla, jak duże znaczenie ma dla niej rodzina. 23 czerwca opublikowała swoją najnowszą fotografię i skierowała ciepłe słowa w kierunku wszystkich tatusiów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska ma stały kontakt z ojcem
Małgorzata Kożuchowska ma stały kontakt z ojcem (ONS)
d1szrig

Małgorzata Kożuchowska jest aktywna w mediach społecznościowych, ale niechętnie pokazuje swoją rodzinę. Aktorka pielęgnuje relacje zarówno ze swoimi rodzicami, jak i mężem, lecz stara się chronić ich przed blaskiem fleszy.

Kożuchowska jest najstarszą córką doktora nauk pedagogicznych Leszka Kożuchowskiego i nauczycielki Jadwigi Kożuchowskiej. Ojciec odgrywa ważną rolę w życiu gwiazdy i ma z nią stały kontakt.

Z okazji Dnia Ojca Małgorzata Kożuchowska opublikowała życzenia. "Dla wszystkich tatusiów z okazji ich święta moc gorących życzeń!" – napisała, mając zapewne na myśli swojego ojca, jak i męża Bartłomieja Wróblewskiego, z którym wychowuje 6-letniego Jana.

d1szrig

Życzenia zostały opatrzone fotografią aktorki. Autorem zdjęcia jest Marcin Tyszka. Kożuchowska zapozowała w letniej sukience z ozdobnymi falbanami. Kolor miętowy to niewątpliwie hit tego lata i pasuje zarówno do blondynek, jak i brunetek.

"To jest bilet w jedną stronę". Anna Powierza o zabiegach medycyny estetycznej

d1szrig

Podziel się opinią

Share
d1szrig
d1szrig