Blisko ludziMałgorzata Kożuchowska wręczyła laptopy. Aktorka jest pod wrażeniem rozmów z dziećmi

Małgorzata Kożuchowska wręczyła laptopy. Aktorka jest pod wrażeniem rozmów z dziećmi

Małgorzata Kożuchowska wręczyła laptopy. Aktorka jest pod wrażeniem rozmów z dziećmi
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
23.05.2020 15:59, aktualizacja: 24.05.2020 09:23

Małgorzata Kożuchowska od lat włącza się w akcje charytatywne. Ostatnio postanowiła pomóc utalentowanej młodzieży z biednych rodzin i w ramach swojej akcji "Milion na milion" przekazała laptopy i smartfony.

Małgorzata Kożuchowska stara się dobrze wykorzystywać swoją popularność i wspiera szereg działań charytatywnych. W dobie koronawirusa i edukacji zdalnej jeszcze więcej osób potrzebuje pomocy, dlatego aktorka postanowiła zorganizować akcję "Milion za milion". Celem było zebranie miliona złotych na zakup sprzętu elektronicznego dla dzieci, które mają utrudniony dostęp do nauki online. Co ciekawe inspiracją do takiej zbiórki było przekroczenie miliona obserwatorów na instagramowym profilu aktorki.

Piękny gest Małgorzaty Kożuchowskiej

Pieniądze spłynęły już na konto, dlatego Małgorzata Kożuchowska wybrała się do domów osób, którym podarowano laptopy czy smartfony.

"To był piękny dzień! Święto! Wręczyliśmy pierwsze 10 laptopów i 6 smartfonów zakupionych ze środków zebranych w ramach zbiórki. Wręczałam je z dumą i wzruszeniem, bo wiedziałam, że przekazuję dar od nas wszystkich, od tych z was, którzy wsłuchali się w mój apel i zareagowali! To Wam z całego serca dziękuję!" - napisała na swoim instagramowym profilu.

Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że spotkanie z dziećmi było dla niej ważnym doświadczeniem i cieszy się, że mogła im pomóc. "Spotkałam dziś wspaniałe dzieci, które chcą się uczyć, mają swoje ambicje i marzenia. Plany na przyszłość, które chcą realizować mimo szczególnie trudnych warunków w jakich przyszło im żyć. Mimo początkowego zawstydzenia te dzisiejsze spotkania przeradzały się w szczere serdeczne rozmowy. Za każdą dziękuję! Dziękuję za zaufanie i za to, że wpuściliście mnie do swoich domów" - dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także