Trwa ładowanie...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zareagowała na hejt na syna. Później usunęła wpis

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała post z okazji urodzin syna, Antoniego Królikowskiego. W komentarzach pojawiła się lawina hejtu na zachowanie młodego aktorka, który niedawno miał odejść od ciężarnej żony. Ostrowska-Królikowska stanęła w obronie syna, lecz później usunęła swój wpis.

Share
Małgorzata Ostrowska-Królikowska wdała się w dyskusję z hejterami Małgorzata Ostrowska-Królikowska wdała się w dyskusję z hejterami Źródło: AKPA
d10mgrf

Od kilku dni media żyją rozstaniem Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Jeśli wierzyć doniesieniom portalu Pudelek, małżeństwo od jakiego czasu nie jest już razem. Antoni Królikowski miał opuścić ciężarną żonę jeszcze przed narodzinami syna. W internecie pojawiły się zdjęcia Joanny Opozdy, która wychodzi ze szpitala z niemowlęciem w towarzystwie siostry i brata. Nie było przy niej męża.

Zachowanie Antoniego Królikowskiego nie pozostawiło internautów obojętnymi. Na instagramowym profilu aktorka pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. Komentującym wyraźnie nie spodobało się to, jak Królikowski potraktował ciężarną żonę. Jeśli wierzyć publikacjom medialnym, powodem rozstania pary miała być nowa znajomość Królikowskiego.

d10mgrf

Małgorzata Ostrowska-Królikowska murem za synem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła na Instagramie wpis z okazji urodzin syna.

"Żyj pięknie! Buduj dobro! Bądź szczęśliwy#miłość #życiowyentuzjazm" – napisała.

Wprawdzie wpis pojawił się, zanim media obiegła wieść o rozstaniu Opozdy i Królikowskiego, bo urodziny Antoniego Królikowskiego przypadają na 17 lutego, jednak internauci wykorzystali miejsce w komentarzach pod postem, by dać ujście swoim emocjom. Przenieśli swoje niezadowolenie na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Zarzucili aktorce, że źle wychowała syna.

d10mgrf

"No buduje dobro jak się patrzy, współczuję pani" – napisał jeden z użytkowników, relacjonuje Jastrząb Post.


"Proszę się zająć sobą, nie potrzebuję współczucia. Mam nadzieję, że zbuduje" – odpisała Ostrowska Królikowska.

Ktoś inny zapytał: "Nie wstyd pani?". Odpowiedź aktorki była krótka: "Nie" - napisała.

d10mgrf

Później Małgorzata Ostrowska-Królikowska zablokowała możliwość komentowania pod postem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

d10mgrf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10mgrf
d10mgrf