GwiazdyMaja Hirsch komentuje rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Oto co sądzi o ich oświadczeniu

Maja Hirsch komentuje rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Oto co sądzi o ich oświadczeniu

Maja Hirsch komentuje rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
Maja Hirsch komentuje rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
Źródło zdjęć: © AKPA
16.03.2022 19:39

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wstrząsnęło światem show-biznesu. Wiele znanych osób zdążyło się już wypowiedzieć na ten temat. Teraz swoją opinię wyraziła Maja Hirsch. "Fajnie to przedstawili i zrobili to razem" – powiedziała w rozmowie z portalem plotkarskim.

Kilka dni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opublikowali na swoich instagramowych profilach oświadczenie, w którym poinformowali, że rozstają się po 17 latach związku. Napisali, że są wdzięczni za wspólnie spędzone lata i proszą o uszanowanie ich prywatności ze względu na dzieci. Jednocześnie zaznaczyli, że to będzie ich jedyny komentarz w tej sprawie. 

Maja Hirsch o rozstaniu Cichopek i Hakiela

Gdy gruchnęła ta wiadomość, chyba nie było osoby, która nie zareagowałaby na nią ogromnym zdziwieniem. Nie tylko fani pary byli w szoku, ale również ich bliżsi i dalsi znajomi ze świata show-biznesu. Wielu z nich wypowiedziało się już na ten temat, a ostatnio głos zabrała Maja Hirsch. Aktorka bardzo pozytywnie odebrała oświadczenie pary, mimo że jego treść była smutna. Stwierdziła, że Cichopek i Hakiel rozegrali całą tą sprawę przede wszystkim z klasą. 

"Bardzo ciekawa rzecz. Jak przeczytałam o tym, że zostało wydane to ich oświadczenie i przeczytałam to oświadczenie, to poczułam spokój. To oświadczenie było dla mnie tak jasne w przekazie, konkretne, pełne klasy, że absolutnie pomyślałam sobie, że fajnie to przedstawili i zrobili to razem. Naprawdę, pomyślałam, że można fajnie o tym opowiedzieć" – powiedziała Maja Hirsch w rozmowie z Jastrząb Post. 

"Niech każdy spojrzy na własne życie"

Jednocześnie aktorka stwierdziła, że nikt nie powinien interesować się teraz ich prywatnym życiem. Odniosła się między innymi do komentarzy na temat nowej fryzury Marcina Hakiela, który przefarbował włosy na platynowy blond. 

"Jestem zadziwiona komentarzami na temat wyglądu jego, czy co on teraz będzie robił lub ona. Co nam do tego. Ludzie się rozstają, ludzie sią łączą, mają do tego prawo. To tylko to, że oni są na świeczniku. Czy my mamy prawo to oceniać i się w to wtrącać i mówić kto zrobił dobrze, a kto źle? Każdy niech spojrzy na własny ogródek i spojrzy na własne życie i to by było najlepiej" – dodała aktorka w tym samym wywiadzie. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl