GwiazdyPierwszy wywiad Katarzyny Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem. "Dostaję bardzo dużo wsparcia"

Pierwszy wywiad Katarzyny Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem. "Dostaję bardzo dużo wsparcia"

Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie po rozstaniu
Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie po rozstaniu
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

01.04.2022 10:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek pojawiła się ostatnio na gali rozdania Wiktorów, która została zorganizowana po siedmioletniej przerwie. Aktorka podczas wydarzenia udzieliła pierwszego wywiadu po ogłoszeniu rozstania z Marcinem Hakielem.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu ogłosili swoje rozstanie. W oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych podziękowali sobie za 17 wspólnie spędzonych lat. Aktorka po kilku dniach z nową energią wróciła do publikowania treści na Instagramie, gdzie za sponsorowane posty otrzymuje spore wynagrodzenie. Jednocześnie konsekwentnie milczy w kwestii małżeństwa i nie zdradza szczegółów jego rozpadu. 

Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z mężem

Ostatnio Katarzyna Cichopek pojawiła się na gali Wiktory 2021. Wręczenie tych nagród odbyło się pierwszy raz po siedmioletniej przerwie. Aktorka brylowała na ściance w eleganckiej stylizacji. Podczas wydarzenia zdecydowała się również na udzielenie pierwszego wywiadu od momentu rozstania z Marcinem Hakielem. Reporterka Jastrząb Post zwróciła uwagę, że gala rozdania Wiktorów powróciła po siedmiu latach i zapytała Cichopek, jak ona ocenia ten okres w swoim życiu. 

"Te siedem lat to był taki bardzo intensywny czas w moim życiu, więc nawet nie zastanawiałam się, że tej gali nie ma. (…) Dobry to był dla mnie czas. Właściwie każdy czas jest dobry, tylko trzeba wyciągnąć z tego czasu wszystko to, co najlepsze" – odpowiedziała enigmatycznie prowadząca "Pytanie na śniadanie". Z kolei na pytanie o samopoczucie stwierdziła, że czuje się bardzo dobrze dzięki wsparciu najbliższych. "Dostaję dużo bardzo wsparcia od moich najbliższych, od moich przyjaciół, od moich followersów" – powiedziała Katarzyna Cichopek w rozmowie z Jastrząb Post. 

Jak Katarzyna Cichopek spędzi Święta Wielkanocne?

Katarzyna Cichopek zdradziła również, jak zamierza spędzić najbliższe Święta Wielkanocne. Jak się okazało, ma pewną tradycję związaną z tym szczególnym czasem. Przy okazji opowiedziała także o ulubionych potrawach świątecznych. 

"Ja mam taką małą tradycję, że zawsze w Święta Wielkanocne wyjeżdżam. Rozpoczęłam tę tradycję, będąc na studiach i dalej mam zamiar ją pielęgnować, pokazując tym samym moim dzieciom świat. (…) Oczywiście żurek uwielbiamy, wszystko to, co jest zrobione z jajkami i mazurka oczywiście też" – dodała Cichopek w tym samym wywiadzie. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (83)
Zobacz także