ModaMałgorzata Rozenek-Majdan paraduje w dziurawych spodniach. Kosztowały 1800 zł

Małgorzata Rozenek-Majdan paraduje w dziurawych spodniach. Kosztowały 1800 zł

Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej stylizacji
Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej stylizacji
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram | AKPA, Małgorzata Rozenek-Majdan
01.10.2022 17:00, aktualizacja: 03.10.2022 08:01

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na oryginalną stylizację, gdzie główną rolę odgrywały dziurawe, skórzane spodnie. Celebrytka musiała na nie wydać pokaźną kwotę. Czy dla takiego efektu warto inwestować?

Małgorzata Rozenek-Majdan ma grono swoich fanek, które podziwiają prowadzącą Dzień Dobry TVN za wyczucie smaku i stylizacje godne naśladowania. Czy tak samo było tym razem? Rozenek-Majdan zaprezentowała się w czarnej stylizacji z pazurem, gdzie szczególną uwagę zwracają... spodnie.

Małgorzata Rozenek-Majdan w zaskakującej odsłonie. Spójrzcie na te rozcięcia

Celebrytka tego dnia miała na sobie klasyczną marynarkę w skórzanej odsłonie oraz lakierowane, również z materiału przypominającego skórę, spodnie-dzwony o niebanalnym kroju. Rozenek-Majdan zdecydowała się na model z rozcięciami po bokach, które biegły na całej długości spodni. Kawałki materiału zostały ze sobą połączone sznurkiem. Ten model spodni do tanich nie należy - można je nabyć jedynie w ekskluzywnym butiku internetowym. Za parę wymyślnych spodni nabywca zapłaci 1800 złotych. Cena warta świeczki?

Czarną odsłonę Małgorzaty Rozenek-Majdan zwieńczyły buty na pokaźnej koturnie i dość stabilnie wyglądającym wysokim obcasie formie słupka. Oczywiście wpis Rozenek nie uszedł uwadze fanom, którzy pozostawili pod zdjęciami mnóstwo komentarzy.

"Piękna stylizacja";
"Wymiata pani":
"Piękna marynarka" - przeczytamy na Instagramie prezenterki.

Zgadzacie się z taką oceną?

Małgorzata Rozenek-Majdan mocno akcentuje swój styl

Celebrytka nie boi się dość odważnych połączeń oraz stylizacji, które mogą wyglądać na odważne i tworzyć pole do dyskusji. Nie tak dawno Rozenek-Majdan zaryzykowała i w programie "Milionerzy" pojawiła się w garniturze z satyny, tym samym łamiąc pewne stereotypy, dotyczące tego, jak powinien ów "formalny zestaw" wyglądać. Celebrytka trzyma się najwyraźniej zasady, aby bawić się modą i zaskakiwać internautów. Fanki Rozenek-Majdan wielokrotnie mówiły, że podziwiają w niej to, że zawsze pozostaje sobą.

"Bądź sobą i tylko sobą" - przeczytamy pod wpisem Małgorzaty, w którym pojawiły się zdjęcia ze skórzaną stylizacją.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta