Blisko ludziMałgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie z lotniska. Na tablicy odwołane loty z Ukrainy

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie z lotniska. Na tablicy odwołane loty z Ukrainy

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała tablicę z odwołanymi lotami
Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała tablicę z odwołanymi lotami
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
24.02.2022 09:17

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na fashion week w Mediolanie. Celebrytka dodała kilka zdjęć i nagrań z jednego z warszawskich lotnisk. Na jednej z fotografii widzimy tablicę przylotów i odwołane kursy z dwóch ukraińskich miast.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdała relację z pobytu na lotnisku. "Perfekcyjna" wybrała się do Mediolanu. Podczas oczekiwania na samolot, celebrytka pokazała tablicę z przylotami, na której widać m.in. kursy z Odessy oraz jednego z kijowskich lotnisk. Obydwa loty zostały odwołane. Rozenek krótko skomentowała sytuację.

Małgorzata Rozenek-Majdan o odwołanych lotach z Ukrainy

Sytuacja w Ukrainie przybiera niebezpieczny obrót. Rosja rozpoczęła działania wojskowe. Od rana słyszy się o ostrzałach na terenie całego kraju. Ministerstwo Spraw Zagranicznych wystosowało już apel do Polaków przebywających w kraju, na którego terenie ogłoszono stan wojenny, aby powrócili do ojczyzny. Jak widać na tablicy mieszczącej się na warszawskim lotnisku, dwa loty z ukraińskich miast zostały odwołane.

"Pokój" - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan, dodając rysunek białego gołębia niosącego oliwną gałązkę, którego wizerunek odczytuje się jako symbol pokoju oraz ocalenia.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała tablicę z odwołanymi lotami
Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała tablicę z odwołanymi lotami © Instagram | Małgorzata Rozenek-Majdan

Sytuacja za granicą coraz bardziej niepokoi. Wiele gwiazd wspiera dziś Ukrainę w tych ciężkich czasach.

"Czołgi wjeżdżają z każdej strony"

O tym, co dzieje się w Ukrainie pisze coraz więcej celebrytów. Na kilka słów odniesienia się do sytuacji zdecydowała się również Weronika Marczuk, która zwróciła się do swoich rodaków.

"Już są ofiary w ludziach. Czołgi wjeżdżają z każdej strony (...). Jestem w kontakcie ze wszystkimi, z kim mogę. W razie potrzeby będziemy tu przyjmować ludzi, już są zapytania, oby nie było to konieczne" - tłumaczy w poruszającym wpisie na Facebooku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl