Blisko ludziMałgorzata Rozenek-Majdan snuje plany. "Wybór potrafi zmęczyć"

Małgorzata Rozenek-Majdan snuje plany. "Wybór potrafi zmęczyć"

Małgorzata Rozenek-Majdan snuje plany. "Wybór potrafi zmęczyć"
Źródło zdjęć: © ons
aps
30.03.2020 12:34, aktualizacja: 21.01.2021 20:31

Mijają kolejne dni narodowej kwarantanny. To trudny czas dla każdego, z powodu wielu ograniczeń, a często również strachu o zdrowie swoje i bliskich. Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim profilu na Instagramie poprosiła fanów o podpowiedzi, jak wytrwać w izolacji.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaszyli się na czas kwarantanny w luksusowej willi na Mazurach. Uznali, że w ten sposób będzie im łatwiej wytrwać w izolacji, z dala od tłumów, co pozwoli im również m.in. na swobodne spacery z psami.

Małgorzata Rozenek-Majdan o kwarantannie

Świetne warunki bytowe sprzyjają pomysłom. Rozenek-Majdan chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego oraz przemyśleniami. Ostatnio odniosła się do zbliżającego się terminu wyborów prezydenckich. Zgodnie z terminarzem wyborczym 10 maja 2020 roku Polacy powinni udać się do komisji wyborczych, aby zagłosować. Celebrytyka ostro skrytykowała ten pomysł w związku z trwającą pandemią koronawirusa.

Teraz przyszła mama podzieliła się z obserwatorami zdjęciem z alkowy. "Dzień dobry. Jakie plany na dziś? W końcu ich wybór potrafi nieźle zmęczyć" – napisała żartobliwie pod opublikowanym przez siebie zdjęciem. Na pierwszym planie jest ona, natomiast w tle widać Radosława Majdana. Fotografia wzbudziła pozytywne emocje wśród fanów. Celebrytka wdała się z niektórymi w rozmowie. W jednym z komentarzy przyznała: "Mamy problem z ogarnięciem homeschoolingu. Tyle tego i do tego razy dwa i za mało sprzętu, ale co robić?".

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (44)
Zobacz także