Blisko ludziMałgorzata Rozenek spędza kwarantannę na Mazurach. Wynajęła luksusową willę

Małgorzata Rozenek spędza kwarantannę na Mazurach. Wynajęła luksusową willę

Małgorzata Rozenek spędza kwarantannę na Mazurach. Wynajęła luksusową willę
Źródło zdjęć: © ONS
25.03.2020 14:34, aktualizacja: 25.03.2020 17:30

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w trosce o zdrowie nienarodzonego dziecka postanowili wyjechać z Warszawy i spędzić kwarantannę na Mazurach, gdzie wynajęli luksusową willę. Cena jej wynajmu robi wrażenie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzają kwarantannę poza Warszawą. Z obawy przed koronawirusem, który dla ciężarnej celebrytki może być wyjątkowo groźny, postanowili wraz z dziećmi i psami wyjechać z miasta, by zaszyć się w luksusowej willi na Mazurach.

Małgorzata Rozenek wynajęła luksusową willę

Rozenek chętnie relacjonuje przebieg kwarantanny na Instagramie, gdzie publikuje wiele zdjęć z wnętrza domu. I trzeba przyznać, przestronne i bardzo stylowo urządzone pomieszczenia willi naprawdę robią wrażenie. Jak ustalił Fakt, koszt jej wynajmu wynosi aż 1590 złotych za dobę, a celebryci zdecydowali się ją wynająć aż na miesiąc.

– Doszliśmy do wniosku, że tutaj gdzie jesteśmy aktualnie, znacznie łatwiej będzie nam utrzymać kwarantannę i mieć praktycznie zerowy kontakt z ludźmi – tłumaczyli swoją decyzję o wyjeździe w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Opowiadali też, że umiejscowienie willi, która znajduje się na "pustkowiu", pozwala im na sporadyczne krótkie spacery na świeżym powietrzu. Jak jednak zaznaczyli, większość czasu spędzają w salonie na długich rozmowach i graniu w planszówki, z dala od innych ludzi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl