GwiazdyMałgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Opozdy i Królikowskiego. Wzięła jedną ze stron

Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Opozdy i Królikowskiego. Wzięła jedną ze stron

Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Opozdy i Królikowskiego
Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Opozdy i Królikowskiego
Źródło zdjęć: © AKPA
02.03.2022 09:17

Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie rozstania Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Na aktora spadł ogromny hejt za odejście od ciężarnej żony. Rozenek, która przyjaźni się z Królikowskim, udzieliła mu publicznego wsparcia.

Rozstaniem Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego media żyją od kilku dni. O tym, że para nie jest już razem, jako pierwszy poinformował serwis Pudelek. Według informatora portalu, Królikowski miał odejść od ciężarnej żony i związać się inną kobietą. "Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył" - podał informator Pudelka.

Małgorzata Rozenek o rozstaniu Opozdy i Królikowskiego

Kiedy wieść obiegła media, na aktora spłynęła fala hejtu. Teraz głos zabrała Małgorzata Rozenek, prywatnie przyjaciółka aktora, która zapewniła o swoim wsparciu dla Królikowskiego.

- Nasi przyjaciele mogą zawsze na nas liczyć - powiedziała w rozmowie z "Party".

Celebrytka zaapelowała o stonowanie nastrojów wokół sprawy, wskazując, że najważniejsze jest dobro nowonarodznego dziecka.

- Najważniejszy w tym wszystkim jest Vincent! Najważniejsze jest, żeby wyciszyć emocje wokół tego tematu - powiedziała.

Rozstanie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego

Wiadomość o rozstaniu medialnej pary wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów i internautów. Przypomnijmy, że aktorska para stanęła na ślubnym kobiercu zaledwie w sierpniu 2021 roku. Szybko zostali okrzyknięci najpiękniejszą para polskiego show-biznesu. Informacja o ciąży Joanny Opozdy dodatkowo podgrzała emocje wokół małżonków. Szczególnie, że przyszli rodzice nie stronili od mediów. 22 lutego 2022 roku na świat przyszedł syn pary, który otrzymał oryginalne imię Vincent. Niestety niedługo później okazało się, że jego rodzice nie są już razem.

Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (9)