Blisko ludziMałgorzata Socha o randkach z mężem. Zdradziła, jak lubią spędzać czas

Małgorzata Socha o randkach z mężem. Zdradziła, jak lubią spędzać czas

Małgorzata Socha o randkach z mężem. Zdradziła, jak lubią spędzać czas
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Klaudia Stabach
03.11.2019 10:49

Małgorzata Socha niewątpliwe należy do grona gwiazd, którym udaje się łączyć życie zawodowe z prywatnym. Aktorka gra w kilku serialach jednocześnie i wychowuje trójkę dzieci. W takich kołowrotku obowiązków ciężko jest o czas na romantyczne chwile z mężem, jednak jej się udaje.

Małgorzata Socha w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem wyjawiła rąbek tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Co prawda premiera programu "Demakijaż" dopiero przed nami, ale prowadzący już opublikował w mediach społecznościowych krótką zapowiedź.

Dziennikarz zapytał Sochę, w jaki sposób randkuje ze swoim mężem. Aktorka z uśmiechem na twarzy przyznała, że lubi wychodzić na kolację i do kina. "Wiem, że to jest bardzo sztampowa sytuacja, ale gdy ma się całą masę obowiązków, to chwila, gdy możemy być sami ze sobą jest luksusem. Możemy wtedy nawet pójść na spacer i też jest dobrze" - powiedziała.

Ponadto Małgorzata Socha wyznała, że uwielbia kilkudniowe wypady z mężem do popularnych europejskich miast. "Możemy wtedy pozwiedzać i zjeść coś dobrego, bo jedzenie to jest podstawa" - powiedziała z uśmiechem aktorka jednocześnie przyznając, że pod tym względem uwielbia Hiszpanię. "Wyjeżdżając zawsze się zastanawiam, co oni tam dobrego jedzą" - dopowiedziała.

Małgorzata Socha poślubiła inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego w 2008 roku. Para ma trzy córki: Zofię, Barbarę i Stanisławę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl