GwiazdyMałgorzata Socha pokazała męża. Rzadko publikuje rodzinne zdjęcia

Małgorzata Socha pokazała męża. Rzadko publikuje rodzinne zdjęcia

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach

30.09.2020 19:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Socha pamiętała o Dniu Chłopaka i z tej okazji zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego męża, który opiekuje się ich synem. Aktorka docenia ich obecność w swoim życiu.

Małgorzata Socha poślubiła Krzysztofa Wiśniewskiego dwanaście lat temu. Jednak para poznała się o wiele wcześniej i to w okolicznościach, które nadawałyby się na scenariusz komedii romantycznej.

Małgorzata Socha pokazała męża i syna

16-letnia Małgorzata Socha spędzała wakacje nad morzem razem z rodzicami. Podczas relaksowania się na plaży w Darłówku poznała ratownika, któremu od razu wpadła w oko. Owym mężczyzną był oczywiście Krzysztof Wiśniewski.

Zakochani na początku mieli kontakt głównie telefoniczny, ponieważ Socha mieszkała i uczyła się w Warszawie, a Wiśniewski w Pile. "Krzysiek wydzwaniał do mnie z budek telefonicznych. Wiedział dokładnie, gdzie są takie, które się zacinają i z tego powodu można rozmawiać dłużej za te same pieniądze. Dzięki telekomunikacji jesteśmy dzisiaj małżeństwem" - przyznała aktorka w jednym z archiwalnych wywiadów.

W okresie studiów Socha i Wiśniewski skupili się przede wszystkim na swoich studiach i nie zakładali, że kiedyś będą rodziną. Jednak po zakończeniu edukacji Krzysztof Wiśniewski przeprowadził się do Warszawy i wtedy razem z Sochą postanowili dać sobie jeszcze szansę.

W końcu aktorka postawiła wszystko na jedną kartę. "Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: "Chcę być twoją żoną". Chyba potrzebował takiego impulsu - wspominała z czasem.

Dzisiaj 40-letnia Małgorzata Socha jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci - Zosi, Barbary i Stanisława. Gwiazda stara się trzymać swoje życie rodzinne z daleka od blasku fleszy i rzadko pokazuje bliskich w mediach społecznościowych.

Jednak na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez aktorkę widać jej męża, który uczy syna jeździć na hulajnodze. "Moje chłopaki" - podpisała wzruszona aktorka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (63)
Zobacz także