Blisko ludziMałgorzata Tusk w letniej stylizacji. Zdjęcie wykonał jej mąż

Małgorzata Tusk w letniej stylizacji. Zdjęcie wykonał jej mąż

Małgorzata Tusk w letniej stylizacji. Zdjęcie wykonał jej mąż
Źródło zdjęć: © ONS.pl
oprac. APS
12.06.2020 11:51, aktualizacja: 11.02.2021 10:41

Małgorzata Tusk od dawna nie była widziana. Żona byłego premiera stroni od pokazywania się publicznie, unika blasku fleszy. Ostatnio Donald Tusk postanowił pochwalić się ich wspólnym spacerem i opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ukochanej.

"Zupełnie przypadkowe zdjęcie Gosi" – podpisał Donald Tusk fotografię swojej małżonki. Na zdjęciu widać Małgorzatę Tusk w dziewczęcej sukience. Wakacyjna stylizacja to brązowa torebka, sandały w tym samym kolorze i krótka, zwiewna sukienka. Żona byłego premiera wygląda na szczęśliwą. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, pozdrowień i tysiące polubień. "Fantastyczna jest wasza relacja", "Uśmiechnięta Pani Gosia, jak miło popatrzeć na Panią. Zdrowia życzę Wam Obojgu" – napisali internauci.

Małgorzata i Donald Tusk. Nie zawsze było kolorowo

Wiele lat temu Małgorzata i Donald Tusk udzielili szczerego wywiadu. Wówczas żona byłego premiera poruszyła trudny temat kryzysu w ich związku i swojego romansu. Do sprawy wróciła później w swojej autobiograficznej książce "Między nami".

Wyjaśniła, że nie miała wsparcia w mężu, a mężczyznę z którym się spotykała darzyła prawdziwym uczuciem. Gdyby nie walka Donalda Tuska o względy żony, być może dzisiaj nie byliby razem. Były premier postanowił bowiem odzyskać jej zaufanie i odbudować związek na nowo. Jak widać, udaje im się to do dziś.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta