Blisko ludziAleksandra Kwaśniewska pozuje z ojcem. Zdjęcie skomentowały Natalia Kukulska i Weronika Rosati

Aleksandra Kwaśniewska pozuje z ojcem. Zdjęcie skomentowały Natalia Kukulska i Weronika Rosati

Aleksandra Kwaśniewska pozuje z ojcem
Aleksandra Kwaśniewska pozuje z ojcem
Źródło zdjęć: © Getty Images
11.06.2020 09:42

Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom nowe zdjęcie swojego ojca. Zabawne selfie skomentowało wiele gwiazd, w tym Natalia Kukulska, Weronika Rosati i Olga Frycz.

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na swoim profilu na Instagramie selfie, na którym pozuje ze swoim ojcem na tle półki z książkami i białej ściany z cegiełek. Prezenterka pokazała się w naturalnym wydaniu, bez makijażu, w związanych włosach i wygodnej czarnej bluzce. Były prezydent pozował w granatowej koszuli.

Aleksandra Kwaśniewska pozuje z ojcem

Pod zdjęciem od razu pojawiła się masa komentarzy, a internauci zwrócili uwagę na fakt, że Aleksander Kwaśniewski zapuścił brodę. Wiele osób wspominało również jego kadencję.

"Uwielbiam szpakowatych mężczyzn, tacie z brodą bardzo do twarzy! Nic nie zmieniać", "Mój ulubiony pan prezydent", "Panie prezydencie, od teraz tylko broda! Bardzo panu, nomen omen, do twarzy" – pisali internauci.

Wśród komentujących pojawiło się sporo gwiazd, którym również przypadło do gustu naturalne, rodzinne selfie.

"Mistrzyni drugiego planu" – zażartowała Weronika Rosati, mówiąc o Aleksandrze Kwaśniewskiej, która z szerokim uśmiechem na ustach wychyla się zza swojego taty.

"Urocze to zdjęcie" – stwierdziła Natalia Kukulska.

"Najlepszy! Pan prezydent wygląda świetnie! Wszystkiego dobrego" – dodała Olga Frycz.