Blisko ludziMarcela Leszczak przyznaje, że ma problemy z cerą. "Dzieją się dziwne rzeczy"

Marcela Leszczak przyznaje, że ma problemy z cerą. "Dzieją się dziwne rzeczy"

Marcela Leszczak pokazała się bez makijażu
Marcela Leszczak pokazała się bez makijażu
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram | AKPA, Marcela Leszczak
06.04.2022 13:39

Marcela Leszczak często zwierza się fanom na Instagramie ze swoich problemów, tym samym pokazując, że jej życie również nie jest "idealne". Ostatnio modelka wyznała, że znów ma problemy ze skórą. Pokazała, w jakim jest stanie.

Marcela Leszczak opublikowała niedawno na InstaStories zdjęcie bez makijażu. Celebrytka przyznała, że po raz kolejny mierzy się z problemami skórnymi. Marcela już wcześniej opowiadała o tym, jak przez długi czas walczyła z trądzikiem oraz bliznami, które po nim pozostały. Swoją kurację zakończyła w 2020 roku. Niestety problem powrócił.

Marcela Leszczak prawie rok walczyła z trądzikiem

Kilka lat wcześniej celebrytka informowała fanów o tym, że po dziewięciu miesiącach przyjmowania silnego leku trądzik odszedł w zapomnienie i żadne nowe wypryski nie pojawiają się na jej twarzy.

"W końcu odstawiłam Izotek. Liczę na to, że już nie wróci, choć wiem, że doświadczenia macie inne, ja jestem dobrej myśli. Teraz dobrze dobrana pielęgnacja pozwoli mi cieszyć się super efektem" - pisała na Instagramie dwa lata temu.

Leszczak przyznała również, że w samej walce mocno uciążliwe były pozostające ślady po wypryskach.

"Z takich gojących krostek robiły się blizny. Jeszcze tylko napiszę, że poza unikaniem słońca ważne jest nawilżanie regularnie, bo ja omijając jeden dzień wieczorem, obsesyjnie drapałam się, najczęściej brzuch, plecy i usta" - wyliczała.

Nawrót uciążliwej dolegliwości?

Ostatnie posty Leszczak pokazują, że stan cery influencerki nieco się pogorszył, czego niestety doświadcza wiele kobiet po kuracji podobnymi lekami.

"Znów dziwne rzeczy dzieją mi się na twarzy" - wyznała Marcela, publikując na InstaStory fotografię, do której pozowała bez makijażu.

Marcela opublikowała zdjęcie, do którego pozowała bez makijażu
Marcela opublikowała zdjęcie, do którego pozowała bez makijażu© Instagram | marcelamargerita

Rzeczywiście na skórze uczestniczki jednej z pierwszych edycji "Top Model" pojawiły się zaczerwienione wypryski. Walka z trądzikiem potrafi ciągnąć się latami. Nawrót choroby występuje bardzo często. W takich przypadkach niezwykle ważna jest cierpliwość oraz systematyczność prowadzenia właściwej pielęgnacji. Warto też skonsultować się ze specjalistą, który w razie potrzeby przepisze odpowiednie leki lub suplementy.

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ do 12.04.2022 r.

Źródło artykułu:WP Kobieta