Trwa ładowanie...

Marcin szukał Patrycji ze zdjęcia sprzed 40 lat. Odnalazła się

40 lat temu mały Marcin został sfotografowany z jasnowłosą dziewczynką. Nagle zapragnął spotkać się z nią ponownie i powtórzyć zdjęcie w Jastarni. Napisaliśmy o jego akcji poszukiwawczej. W kilkanaście godzin dziewczynka się odnalazła.

Share
Marcin szukał Patrycji ze zdjęcia sprzed 40 lat. Odnalazła się
Źródło: Facebook.com
d42j8em

"To była moja 'narzeczona'. Wiem (a raczej mama tak twierdzi), że miała na imię Patrycja. To było w Jastarni. Fajnie byłoby ją odnaleźć i powtórzyć zdjęcie sprzed niemal 40 lat" – pisał na Facebooku Marcin. "To nie jest jakieś ważne czy pilne. Ani konieczne. Ot marzenie. Może dzięki Waszym uostępnieniom się odnajdzie ta 'moja' Patrycja. Może rozpozna swoją dziecięcą buzię. Dla ułatwienia: ten wyższy to ja" – dodał.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Po nagłośnieniu sprawy przez WP Kobieta, Patrycja skontaktowała się z Marcinem, a na swoim facebookowym profilu napisała: "To ja, niesamowite! Na 100 proc. Też mam te zdjęcia!". O tym, co się dzieje, kobieta dowiedziała się od rodziny z Jastarni. "No to jest! Dzięki szeroko zakrojonej akcji, portalom i setkom udostępnień moja sympatia z Jastarni się znalazła! Organizacja powtórnej sesji pewnie zajmie trochę czasu, ale do niej dojdzie. Patrycja ma też inne zdjęcia z tamtego czasu (a raczej jej mama ma). Dziękuję internecie" – stwierdził z kolei Marcin.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d42j8em

Podziel się opinią

Share
d42j8em
d42j8em