GwiazdyMaria Niklińska w nowej fryzurze. Podobieństwo do znanej mamy jest uderzające

Maria Niklińska w nowej fryzurze. Podobieństwo do znanej mamy jest uderzające

Maria Niklińska w nowej fryzurze przypomina znaną mamę
Maria Niklińska w nowej fryzurze przypomina znaną mamę

31.08.2020 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maria Niklińska pochwaliła się nową fryzurą i choć pewnie się tego nie spodziewała – zalała ją fala komentarzy. Pod instagramowym postem, poza zachwytami nad urodą aktorki, pełno jest porównań do znanej mamy, Jolanty Fajkowskiej oraz kilku innych gwiazd kina. Jakich?

Maria Niklińska udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w nowej fryzurze. Krótsze, znacznie ciemniejsze, proste włosy oraz grzywka wywołały przeróżne reakcje fanów. Nowy look aktorki oceniają pozytywnie, a samą gwiazdę porównują do innych znanych kobiet.

Maria Niklińska i Jolanta Fajkowska – jakie mają relacje?

Maria Niklińska i Jolanta Fajkowska nieczęsto pojawiają się razem na ściankach. Rzadko mówią również o swojej relacji, a ich nowe, wspólne zdjęcia można zobaczyć jedynie na profilu na Instagramie młodej aktorki.

Jak jednak zapewnia Maria Niklińska, są mocno związane, a jak zauważają fani – także uderzająco podobne. Szczególnie widać to na ostatnim zdjęciu, które córka Fajkowskiej zamieściła na swoim profilu.

"Kocham w mojej pracy to, że pozwala mi przeistaczać się, stwarzać nowe postaci, a czasami inspirować się legendami... Tworzyć nowe, opowiadać historie, przywoływać emocje" – napisała pod najnowszym zdjęciem Niklińska.

Fryzura, która okazała się jedynie peruką, sprawiła, że pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze zachwyconych internautów. Zdaniem wielu z nich Maria Niklińska do złudzenia przypomina mamę, dziennikarkę Jolantę Fajkowską.

"Jakbym widziała panią Jolę", "Jak Jolanta Fajkowska" – piszą fanki. Marię ewidentnie ucieszyło porównanie, bo jednej z nich odpisała: "Ooo, dziękuję" i dodała kilka serduszek.

To jednak niejedyna osoba, którą według internautek w nowej fryzurze przypomina aktorka. "Może Ewa Demarczyk?", "Mi trochę się kojarzy z Kleopatrą, ale z taką współczesną wersją", "Amelia", "Dużo ładniejsza od Lizy Minelli", "Jak młodsza wersja Zulemy Zahir" – komentują.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)