GwiazdyMarianna Schreiber zakłada partię polityczną? Ciekawe, co na to jej mąż

Marianna Schreiber zakłada partię polityczną? Ciekawe, co na to jej mąż

Marianna Schreiber z przytupem wchodzi w świat polityki
Marianna Schreiber z przytupem wchodzi w świat polityki
AKPA
05.04.2022 18:16, aktualizacja: 05.04.2022 18:41

Marianna Schreiber po raz kolejny zaskakuje. Żona ministra w rządzie PiS, Łukasza Schreibera, postanowiła wziąć polskie sprawy w swoje ręce i jak przekonuje, już w 2023 r. będzie można zagłosować na Mam Dość - jej własną partię polityczną.

Marianna Schreiber dała się poznać jako uczestniczka 10. edycji programu "Top Model". Podczas nagrań wyznała, że o udziale w telewizyjnym show nie ma pojęcia nikt z jej rodziny, a zwłaszcza mąż - minister w rządzie PiS - Łukasz Schreiber. 28-latka zaintrygowała jurorów i dostała się nawet do kolejnego etapu eliminacji. I choć ostatecznie z programu odpadła dość wcześnie, to dziś robi niemałą karierę w mediach internetowych.

Marianna Schreiber wchodzi w politykę?

Na swoim koncie na Instagramie publikuje fotografie z licznych sesji modowych, a ostatnio na poważnie zaangażowała się także w politykę. W jednym z najnowszych postów obwieściła, że już w 2023 r. będzie można zagłosować na stworzoną przez nią partię polityczną Mam Dość.

"Tak wielu z nas ucieka od polityki, ale ona dogoni każdego, czy tego chce, czy nie chce. Tak wielu Polaków zrezygnowało z oddania swojego głosu w wyborach, ponieważ nikt nie reprezentuje ich interesu. Istniejące ugrupowania od wielu lat ścierają się w sposób pozbawiony kultury politycznej. Zarzucają sobie winę za błędy, niepowodzenia w rządzeniu. Po każdej ze stron kończy się wszystko na obietnicach bez pokrycia. W partii Mam Dość może być każdy, komu zależy na dobru każdego człowieka. Mam dość kategoryzowania ludzi, odrzucania tych, którzy czynią więcej niż niejeden polityk" - żona Łukasza Schreibera napisała na swoim koncie na Instagramie.

Partia Mam Dość zmieni Polskę na lepsze?

Marianna Schreiber podkreśla, że jej partia jest prawdziwą odpowiedzią dla tych, których cechuje szczególna empatia i wiara w dobro. "Chcę zrzeszyć wokół siebie ludzi nie tylko negujących polską rzeczywistość, ale takich, którym się chce, tak jak mi, zmieniać świat na lepsze, dzielić dobrem, empatią, szacunkiem wobec współobywateli. Ostatnie półtora miesiąca dowiodło, jak dużo w Polakach jest dobra, ochoty do bezkompromisowej pomocy uchodźcom z Ukrainy. Gdzie nie liczą się pieniądze, a działanie" - podsumowuje w głównych założeniach swojej przyszłej partii.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta