Blisko ludziMarianna Schreiber narzeka na swoją sytuację prywatną. "Jest bardzo ciężko"

Marianna Schreiber narzeka na swoją sytuację prywatną. "Jest bardzo ciężko"

Marianna Schreiber jest z mężem mimo różnicy poglądów
Marianna Schreiber jest z mężem mimo różnicy poglądów
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
22.01.2022 11:19

Marianna Schreiber jest żoną polityka PiS i miłośniczką show-biznesu. Niestety chęć zaistnienia w mediach i świecie mody nie spodobała się jej partnerowi. W małżeństwie jest nierozwiązany konflikt, o którym ostatnio pedagożka poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

28-latka napisała, że bardzo kocha swojego męża, jest z nim pomimo różnic, ale nie jest do końca szczęśliwa. Sytuacja ją męczy i nie jest w stanie powiedzieć, czy ich związek to przetrwa. "Kocham mojego męża nad życie… ale nie będę ukrywać, że jest bardzo ciężko. Ta sytuacja, która nas spotkała – pokazała mi mojego męża spojrzenie na mnie i… nie wiem, czy się z tego podniesiemy. Liczę na to" – napisała. Trudności w relacji przyszły, kiedy Schreiber w tajemnicy wzięła udział w programie "Top Model" TVN-u. Wiceministrowi z ramienia Prawa i Sprawiedliwości nie spodobała się aktywność żony. W małżeństwie nastał konflikt, który trwa do dziś.

Marianna Schreiber wierzy w małżeństwo.
Marianna Schreiber wierzy w małżeństwo.© Instagram.com

Debiut w telewizji

Marianna Schreiber z wykształcenia jest pedagożką i terapeutką, ale zawsze marzyła jej się kariera w świecie mody. Zadebiutowała w popularnym show TVN-u – "Top Model". Zwróciła na siebie uwagę jurorów i widzów. Choć nie została laureatką konkursu, zyskała popularność, która do dziś doskwiera jej mężowi.

Jak zdradziła kobieta swoim obserwatorom na Instagramie, Łukasz Schreiber nie pochwala jej wpisów w mediach społecznościowych, nie jest zadowolony z udostępnianych przez nią zdjęć. Nie patrzy przychylnym okiem na to, że kobieta opowiada o ich prywatności w sieci. To wszystko rodzi w małżeństwie konflikt. 28-latka zapewnia, że kocha męża. Czas więc pokaże, jak ułożą się ich wzajemne relacje.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także