Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
cannes
04-12-2017 13:28

Marka L'Oréal Paris rozszerza kontrakt ambasadorski z Grażyną Torbicką o nową, prestiżową kategorię

Grażyna Torbicka dołączyła do elitarnego grona światowych ambasadorek L'Oréal Paris w 2016 roku – jako pierwsza w historii Polka, obok postaci takich jak Helen Mirren, Julianne Moore czy Naomi Watts, reprezentuje markę zarówno w kraju, jak i na świecie. Od wiosny kontrakt ambasadorski wkracza na kolejny poziom – Grażyna Torbicka stanie się twarzą flagowych produktów do makijażu.

Share
Marka L'Oréal Paris rozszerza kontrakt ambasadorski z Grażyną Torbicką o nową, prestiżową kategorięŹródło: Materiały prasowe, L'Oréal
d2b6958

Dziennikarka reprezentowała markę m.in. podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie L'Oréal Paris od ponad 20 lat pełni rolę Oficjalnego Kreatora Makijażu.

Chciałabym dodawać kobietom siły i pokazywać, że wszystkie mogą czuć się spełnione i szczęśliwe, ponieważ są tego warte. Misja marki była mi bliska od zawsze. Pełniąc rolę Ambasadorki L’Oréal Paris, miałam okazję przekazywać tę wizję podczas realizowanych kampanii, spotkań z konsumentkami czy poprzez reprezentowanie Polski w Cannes. Dało mi to dużo satysfakcji. Kontynuacja współpracy była dla mnie naturalna, a decyzja o jej rozszerzeniu otwiera nowe możliwości do kolejnych inspirujących przedsięwzięć i spotkań. – mówi Grażyna Torbicka.

To także marka znana ze szczególnego zaangażowania w promowanie wyjątkowych, silnych kobiet – jej Ambasadorki od lat inspirują kobiety na całym świecie, udowadniając, że prawdziwe piękno kryje się w spełnieniu, szczęściu i pasji. Ambasadorki L'Oréal Paris to kobiety wyjątkowe – stylowe, charyzmatyczne, utalentowane, o wyjątkowej klasie oraz niezwykłych dokonaniach zawodowych. Wśród nich znajdziemy takie ikony jak Julianne Moore, Jane Fonda, Helen Mirren czy Susan Sarandon. Do grona światowych ambasadorek L’Oreal Paris, 2 lata temu dołączyła ikona polskiej sceny filmowej i kulturalnej - Grażyna Torbicka.

d2b6958

Dziennikarka została twarzą wybranych produktów marki L'Oréal Paris z dwóch kategorii: koloryzacja włosów i pielęgnacja twarzy. W tym czasie wyemitowanych zostało kilkanaście kampanii reklamowych z udziałem Ambasadorki, a polska delegacja na czele z Grażyną Torbicką pojawiła się dwukrotnie na czerwonym dywanie w Cannes.

Podczas konferencji prasowej inaugurującej współpracę z marką, Grażyna Torbicka mówiła:

- To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę znaleźć się wśród niezwykłych kobiet, które reprezentują wartości L'Oréal Paris. Są wśród nich kobiety, które podziwiam za ogromny talent, ale również za emanowanie pięknem.

Z początkiem 2018 roku, podjęta została dwustronna decyzja o kontynuacji współpracy. Tym razem w jeszcze szerszym zakresie, obejmującym kluczową dla firmy kategorię kosmetyków kolorowych, sygnowanych marką L'Oréal Paris.

d2b6958

- Jako L’Oréal Paris, jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasza współpraca z Grażyną Torbicką układa się tak doskonale – to ogromna duma, obserwować polską Ambasadorkę, która błyszczy wśród międzynarodowych gwiazd, wnosząc do świata marki swój talent, mądrość i piękno. Decyzja o przedłużeniu kontraktu była dla nas oczywista. Dziś z radością możemy potwierdzić, że wzorem nielicznych, największych międzynarodowych gwiazd, Pani Grażyna Torbicka staje się ambasadorką aż trzech kategorii - pozostając twarzą linii Excellence oraz Ekspert Wieku, będzie reprezentować także flagową kategorię produktów do makijażu. Przed nami, obok licznych kampanii, także kolejny wyjazd na Festiwal Filmowy w Cannes, gdzie Pani Grażyna po raz kolejny spotka się na czerwonym dywanie z gronem pozostałych ikonicznych kobiet – Ambasadorek marki.” – mówi Katarzyna Chaber, Communication Director CPD L'Oréal Polska.

Produkty do makijażu od L’Oréal Paris to dziesiątki nowych trendów i premier, ale także takie klasyki jak choćby podkłady True Match, pomadki Color Riche czy linia tuszów Volume Million Lashes – to właśnie one i magia spojrzenia stały się tematem najnowszej kampanii make-up z udziałem Grażyny Torbickiej.

Kolejny projekt, w którym można będzie zobaczyć polską Ambasadorkę L’Oréal Paris to Festiwal Filmowy Cannes. Grażyna Torbicka, poza funkcjami reprezentacyjnymi związanymi z pełnioną rolą Ambasadorki marki, będzie jak zawsze dzielić się swoją wiedzą i pasją filmową oraz dziennikarską.

d2b6958
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b6958
d2b6958