Blisko ludziMartyna Wojciechowska żartuje z pracy zdalnej. Zabawne wideo ma podnieść fanów na duchu

Martyna Wojciechowska żartuje z pracy zdalnej. Zabawne wideo ma podnieść fanów na duchu

Martyna Wojciechowska żartuje z pracy zdalnej. Zabawne wideo ma podnieść fanów na duchu

18.03.2020 12:39, aktual.: 18.03.2020 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martyna Wojciechowska pokazała fanom zabawne nagranie ukazujące pracę zdalną amerykańskiego analityka udzielającego wywiadu dla BBC. Mistrzowie drugiego planu rozbawili internautów.

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie fragment nagrania z BBC. Amerykański analityk polityczny Robert E. Kelly udzielał wywiadu, podczas gdy do pokoju niespodziewanie weszły jego małe dzieci.

Martyna Wojciechowska pokazała zabawne nagranie

Martyna Wojciechowska żartowała z mistrzów drugiego planu, którzy przeszkodzili ojcu w pracy zdalnej. W swojej wypowiedzi zwróciła również uwagę na ciężką pracę, lekarzy, pielęgniarek, policji, pracowników sklepów i urzędów, którzy nie mogą wykonywać swoich obowiązków z domu.

"Dajecie radę? To wideo jest większości z Was dobrze znane, ale dzisiaj tak bardzo aktualne! PS. Niektórzy z nas mogą pracować zdalnie, ale szczególne wyrazy szacunku należą się tym, którzy muszą być na swoich stanowiskach. Lekarze, pielęgniarki, policja, ale też pracownicy poczty, urzędów, sklepów. Szacun!" – napisała podróżniczka.

Fani byli rozbawieni nagraniem. "To jest najlepszy filmik w internetach. Zawsze bawi tak samo", "Mega ale się uśmiałam", "Wspaniale i takie prawdziwe" – komentowali fani.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)