Krępujące znalezisko u "Chłopaka do wzięcia". "Jak ci nie wstyd?"

Krępujące znalezisko u "Chłopaka do wzięcia". "Jak ci nie wstyd?"

Marysia znalazła w szafie Henia damską bieliznę
Marysia znalazła w szafie Henia damską bieliznę
Źródło zdjęć: © Facebook | screen z "Chłopaków do wzięcia"
18.04.2024 12:15, aktualizacja: 18.04.2024 13:59

Marysia i Henio to jedna z par, których związek możemy śledzić dzięki programowi "Chłopaki do wzięcia". Niedawno zakochani sprzątali garderobę mężczyzny, który na dnie szuflad trzymał jeszcze ubrania należące do byłych partnerek.

Program "Chłopaki do wzięcia" gromadzi przed ekranami całkiem sporą publiczność. Reality show pomógł już wielu bohaterom w odnalezieniu miłości. Do grona tych szczęśliwców należą Marysia oraz Henio. Kamery "Chłopaków" towarzyszyły tej dwójce przy domowych porządkach, w trakcie których doszło do niespodziewanych znalezisk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wiosenne porządki w szafie Henia. Partnerkę "chłopaka do wzięcia" zatkało

Marysia oraz Henio stworzyli zgrany duet. Para ma wobec siebie poważne zamiary. Kobieta wzięła bohatera "Chłopaków" w obroty i postanowiła posprzątać w jego szafie. W trakcie przeglądania jej zawartości doszło do nietypowych znalezisk.

- Heniu, a po kim to jest? - słyszymy Marysię, która jeszcze nie wie, że oprócz bluzek w jej ręce wpadną poszczególne części... damskiej bielizny.

Okazało się, że Henio ma pokaźną kolekcję ubrań pozostawionych przez byłe kochanki! Wśród znalezisk nie brakowało bluzek, pończoch, a nawet bielizny.

- Jak Henio nachował "majtecków" (...). Teraz to już przeklepałeś sobie papiery (...). Matko kochana, ile tych "majtecków" tu jest (...) Jak ci nie wstyd? - powiedziała wprost Marysia.

"Ile kobiet było"

Henio stwierdził, że jego obecna partnerka jest najprawdopodobniej zazdrosna o byłe partnerki mężczyzny. Bohater podkreślił, że Marysia nie ma się czego obawiać, ponieważ nie umawia się z innymi kobietami.

- Ile kobiet było, no słuchaj no (...). Zostawiły (bieliznę - przyp. red.), bo na to zostawiły, że miały jeszcze wrócić, a widzisz nie wróciły - tłumaczył się ukochany Marysi, która pakowała kolejne części damskiej bielizny do worka na śmieci.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta