Trwa ładowanie...

Masz dołeczki nad pośladkami? Jesteś szczęściarą!

Zastanawialiście się kiedyś, czym są dołeczki nad pośladkami, które u części kobiet są wyraźnie zarysowane, a u innych niemal niewidoczne? Noszą one nazwę dołeczków Wenus. I jeśli je posiadasz, jesteś szczęściarą.
Share
Dołeczki Wenus wpływają na życie erotyczne.
Dołeczki Wenus wpływają na życie erotyczne.Źródło: Fotolia
d2dzjbr

Te charakterystyczne miejsca w dolnej części pleców nazywane są dołeczkami Wenus. Znajdują się one na obszarze, na którym nie ma mięśni, a jedynie węzadła łączące skórę z kręgosłupem. Są symetryczne i u jednych widać je bardziej, a u innych wcale! Jak widać, nie każdy jest szczęśliwym posiadaczem dołeczków. A okazuje się, że wiele im zawdzięczamy.

Szereg badań wskazuje na to, że posiadacze otworów Wenus - lub otworów Apolla, bo tak nazywane są dołeczki u mężczyzn - mogą cieszyć się... częstszymi i dłużej trwającymi orgazmami. Otóż dołeczki są bezpośrednio oznaką dobrej cyrkulacji krwi, a prawidłowe krążenie jest niezbędne do uzyskania spełnienia w życiu seksualnym. Ponadto sam wygląd dołeczków jest bardzo atrakcyjny i pobudza wyobraźnię.

Zobacz także: Kobiety coraz częściej narzekają na kryzys pożądania

Co ciekawe, nawet jeśli twoi rodzice posiadają takie dołeczki, nie oznacza to, że również będziesz się mogła nimi cieszyć. Istnieje jednak sposób, żeby je lekko uwydatnić. Wystarczy wykonać kilka ćwiczeń na wzmocnienie mięśni kręgosłupa. A dokładnie jego części lędźwiowej.

d2dzjbr

Podziel się opinią

Share
d2dzjbr
d2dzjbr