Blisko ludziMatka sześciolatki była w szoku, kiedy zobaczyła rysunek córki

Matka sześciolatki była w szoku, kiedy zobaczyła rysunek córki

Matka sześciolatki była w szoku, kiedy zobaczyła rysunek córki
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Katarzyna Gileta

22.12.2017 13:10, aktual.: 22.12.2017 14:36

Święty Mikołaj kojarzy się z czerwoną czapką, długą brodą i wielkim workiem prezentów. Jednak wzrok Lisy Hawkins, matki sześcioletniej Mii, przykuło coś zupełnie innego. Kobieta była w szoku, kiedy zobaczyła rysunek swojej córki.

Mia przyniosła do domu rysunek przedstawiający Świętego Mikołaja. Niewinny szkic wywołał dwuznaczne skojarzenia. Dlaczego? Popatrzcie same. Mikołaj wygląda na bardzo podekscytowanego i dość hojnie obdarzonego przez naturę... Nic bardziej mylnego! Sześcioletnia Mia, sprawczyni całego zamieszania, narysowała po prostu Mikołaja trzymającego w rękach listę prezentów. A tuż obok niego leży wielkie pudło przewiązane wstążką.

Obraz
© Facebook.com

- Musiałam ustalić z córką, co przedstawia jej rysunek. Ale teraz wiem, że Mikołaj z całą pewnością trzyma list! To nie jest to, o czym pomyślałam w pierwszej chwili – napisała na portalu społecznościowym matka dziewczynki. Lisa podzieliła się zdjęciem dzieła Mii w internecie. Rysunek rozbawił internautów. Jedna z komentujących kobiet zażartowała "Ciekawe, czy taki Mikołaj odwiedzi mój dom", inna dodała "O mój boże! Przezabawne, teraz widać, że ona ewidentnie jest Twoją córką!".
Zobacz też: Oto nasz prezent dla księcia Jerzego

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (156)
Zobacz także